Авторські статті

Київський Майдан розширюється – протести розпочалися у Деснянському районі Києва

3 лютого 2014 року Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” розпочала пікетування Деснянської райдержадміністрації з вимогою до керівництва району висловити підтримку мирним протестувальникам та засудити злочини “правоохоронців”. В акції “Деснянський Майдан” беруть участь більш ніж 300 осіб, серед яких активісти “Свободи”, представники инших опозиційних сил, підприємці та мешканці Деснянського району. Пікетувальники вимагають покласти край корупції посадовців Деснянської РДА – здирництву, рейдерським захопленням та знищенню малого бізнесу району.

Незважаючи на вимоги громади, ніхто з керівництва райдержадміністрації не вийшов до мітингувальників. Під час виступу народний депутат України, голова Київської “Свободи” Андрій Іллєнко, який є ініціятором “Деснянського Майдану”, зазначив: “До мене як до депутата-мажоритарника від Деснянського району звернулися підприємці та розповіли про тиск, який чиновники чинять на представників малого та середнього бізнесу. По суті відбувається визиск, вимагають хабарі – діє такий собі рекет. Ми вимагаємо, щоб ця районна адміністрація припинила свою діяльність. Усі ті адміністрації є нелегітимними органами. Цих дармоїдів ніхто не обирав, вони призначені згори, це люди, які не мають жодної підтримки серед мешканців міста, серед мешканців району.

Тому сьогодні ми повинні поставити питання про створення в Деснянському районі Народної ради за прикладом того, як була створена загальноукраїнська. Вона могла би відповідати на ті виклики, які перед нами зараз стоять і дійсно була би народним органом, який захищав би інтереси українців”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Страшновато стало последнюю неделю по майдану гулять, да и около него не веселее. Боюсь назначат меня титушкой, да загребут в майданутый каземат. А там я уже скажу все. И то что было , и чего не было. А по троещине и раньше как то много всяких гопников бродило. А теперь и бандеровцы будут ночами шастать. Нигде скоро в Киеве от беспредела этого революционного нельзя будет спрятаться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.