Авторські статті

Майдан змінив мільйони українців, тому й країна мусить змінитися

“Революція Гідності в Україні триває і зміни в суспільстві відбуваються. Як показав час, боротьба українців проти цинізму і беззаконня чинної влади – не одноразова акція. І якщо зараз знизився градус суспільної напруги, то це не означає, що боротьба припинилася чи, що ми можемо поринути у зневіру. Хочу, щоб ви найменше розчаровувалися, бо попереду тривалий шлях системної боротьби. На жаль, наше суспільство ще не готове швидко долати політичну кризу, але зміни обов’язково настануть”, – зазначив 9 лютого 2014 року на народному віче в Ужгороді голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Куцин.

Очільник місцевої “Свободи” також повідомив, що суспільні зміни швидко не відбуваються, як того хочуть більшість людей. “Кожен з нас, який за ці два місяці став иншим, повинен щоденно працювати зі своїм сусідами, родичами, знайомими, колегами, аби не допустити зневіри у їхні серця. До Майдану в Києві та областях прикута вся увага громадян. Тому життя на Майданах має тривати, і допомога ужгородців нам дуже потрібна. Зараз активно триває робота над членством в громадську організацію “Майдан”, видаються посвідчення, формуються нові списки. Мобілізаційні процеси на ужгородському Майдані тривають і тільки мешканці міста вдихають у нього життя. Також не припиняється реєстрація охочих вступити до загонів самооборони, які мають велику вагу для здобуття мети. Українська держава буде і режим піде в небуття”, – запевнив Олег Куцин.

На чергове недільне віче на ужгородський Майдан з’їхалися активісти з районів і міст области. Майданівці обговорили питання створення дорадчого органу при депутатській групі та Закарпатській обласній Народній раді з лав активістів Майдану і координаторів з районів. Учасники мітингу обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі, а місцеві активісти запропонували створити загони самооборони на кожній вулиці.

На вічі про будні закарпатської сотні на київському Майдані розповів сотник Василь Вовкунович, голова Берегівської міської організації ВО “Свобода”. Також перед ужгородською громадою виступив очільник Міжгірської “Свободи” Василь Баран та инші націоналісти.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.