В Україні обговорюють можливість виготовлення турецьких ударних безпілотників

В Україні можуть почати виготовляти турецькі БПЛА, зараз наші країни обговорюють можливість спільної розробки та виробництва бойових безпілотників

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив турецький посол Ягмур Ахмет Гюльдере.

За його словами, в разі «забезпечення відповідних умов», ударні БПЛА Bayraktar TB2 можуть почати виробляти в Україні.

Окрім того обговорюється спільна розробка потужніших систем:

«… обговорюється спільна розробка іще потужніших систем і навіть виробництва дронів Bayraktar в Україні в разі забезпечення відповідних умов. Я думаю, що оборонна промисловість може стати новим символом у турецько-українській співпраці, включно з цим конкретним елементом», – сказав Гюльдере в інтерв’ю.

БПЛА Akinci – Фото: Baykar Defence

За його словами, цього року в обох країн були дві важливі зустрічі в галузі оборонної промисловості.

«Нещодавно, цього місяця, був візит міністра оборони Туреччини в Україну й також була зустріч наших оборонних промисловостей, зокрема представників міністерств оборони, на початку цього року. Під час цих зустрічей ми обговорили дуже важливі проєкти, які зроблять Туреччину й Україну сильнішими разом, допоможуть нам покращити нашу національну безпеку, разом розробляти певні системи. Ми дуже інтенсивно працюємо в цій сфері», – пояснив посол.

Він також зазначив, що угода про військову фінансову співпрацю є елементом, який допомагає спростити, прискорити роботу з закупівель.

«Через ці контакти ми вже розробили низку спеціальних проєктів, і за допомогою ще кількох взаємних візитів ми зможемо визначити, які саме сектори будуть задіяні в цій програмі, і яка сторона рухатиметься в якому напрямі. Знову-таки, це ще один елемент, який робить турецько-українську співпрацю у сфері оборонної промисловості сильнішою», – наголосив Гюльдере.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh