Економіка

В Україні обговорюють можливість виготовлення турецьких ударних безпілотників

В Україні можуть почати виготовляти турецькі БПЛА, зараз наші країни обговорюють можливість спільної розробки та виробництва бойових безпілотників

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив турецький посол Ягмур Ахмет Гюльдере.

За його словами, в разі «забезпечення відповідних умов», ударні БПЛА Bayraktar TB2 можуть почати виробляти в Україні.

Окрім того обговорюється спільна розробка потужніших систем:

«… обговорюється спільна розробка іще потужніших систем і навіть виробництва дронів Bayraktar в Україні в разі забезпечення відповідних умов. Я думаю, що оборонна промисловість може стати новим символом у турецько-українській співпраці, включно з цим конкретним елементом», – сказав Гюльдере в інтерв’ю.

В Україні можуть почати виготовляти турецькі ударні безпілотники

БПЛА Akinci – Фото: Baykar Defence

За його словами, цього року в обох країн були дві важливі зустрічі в галузі оборонної промисловості.

«Нещодавно, цього місяця, був візит міністра оборони Туреччини в Україну й також була зустріч наших оборонних промисловостей, зокрема представників міністерств оборони, на початку цього року. Під час цих зустрічей ми обговорили дуже важливі проєкти, які зроблять Туреччину й Україну сильнішими разом, допоможуть нам покращити нашу національну безпеку, разом розробляти певні системи. Ми дуже інтенсивно працюємо в цій сфері», – пояснив посол.

Він також зазначив, що угода про військову фінансову співпрацю є елементом, який допомагає спростити, прискорити роботу з закупівель.

«Через ці контакти ми вже розробили низку спеціальних проєктів, і за допомогою ще кількох взаємних візитів ми зможемо визначити, які саме сектори будуть задіяні в цій програмі, і яка сторона рухатиметься в якому напрямі. Знову-таки, це ще один елемент, який робить турецько-українську співпрацю у сфері оборонної промисловості сильнішою», – наголосив Гюльдере.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.