Авторські статті

Крик душі. Кого нам обрали?

Гадаю,кожен високопосадовець, окрім знань та умінь в області управління країною, несе у суспільство чесноти, досягнення,таланти, душевні вподобання – свої та своєї родини. Наведу приклади:

Президент-історик понад усе намагається вчинками творити найкращу історію своєї держави.

Президент-поет своїми патріотичними ямбами та хореями підіймає дух нації, плекає мову,шанує вітчизняну літературу.

Президент-науковець та президент-спортсмен дають стимул та умови виховання майбутніх вітчизняних Ентштейнів-Амосових-Патонів та легенд світового спорту відповідно.

А президент-економіст здатен ініціювати економічний розквіт країни.

Цей список можна продовжити екологом, освітянином, робітником, медиком, юристом, працівником культури та мистецтва, журналістом та багатьма іншими покликаннями.

Всебічний розвиток та зацікавленість лідера народу за декількома напрямками, на мою думку, є запорукою того, що дані напрямки життя народу не занепадуть. Важко знати все – тому грамотний лідер народу прагне оточити себе найкращими спеціалістами, будуючи впевненість у завтрашньому дні для усіх верств населення.

А кого обрали для нас з вами? Двічі зека, крадія. Методи спілкування з народом та система цінностей відповідні. На жаль, перевиховуватися наш лідер не бажає.

вікторе Федоровичу, звертаюся до Вас. Пробачте за правду, але чому Ви так швидко забули свої передвиборчі обяцянки? Ті, хто добровільно голосували за Вас, прекрасно їх пам”ятають і розчаровані. Збагачення Ваших дітей та друзів для Вас набагато важливіше за добробут усіх верств населення.

Чому Ви оточили себе моральними потворами, підлабузниками, брехунами та хабарниками? Одна зухвала заява Бондаренчихи про те,що вона знаходиться у Штатах (в той час, як зареєстрована карткою на засіданні в Раді, чого коштує.) Невже так важко контролювати їхні дії та притягти до відповідальності у разі порушення ними законів та профнепридатності, зловживанні службовими повноваженнями, непатріотичність?

Чи Вас влаштовує те, що стіна між владою та народом замість того, щоб рухнути, укріплюється Вами та Вашими підлеглими ще більше?

Чому не зміцнюєте країну зсередини? Невже Вас влаштовує те, що молодь прагне будь-що виїхати навчатися та жити до ворожої гей-Європи? Кращі спеціалісти не можуть знайти собі місця у нашій державі та служать за кордоном. З якою радістю вони працювали би на благо нашого суспільства, якби мали гідні умови. Саме Ви та Ваше найближче оточення мали нагоду забезпечити гідне дитинство всім дітям України та старість пенсіонерам. Це Ваша робота, Вам за неї, нагадую,народ платить.

Але не переживайте, Вікторе Федоровичу! Скоро країна заживе щасливо. Прийдуть нові лідери, які вже сьогодні вчаться на Ваших помилках. Україна має багато гідних патріотів, які мають бажання підняти її і вони зможуть, без Вас. Поламають систему.

Лідер не допустить кровопролиття, дослухатиметься до думки народу, не ховатиметься на лікарняних та під крилом лідерів інших держав, поки гинуть співвітчизники.

І прийде час, коли особиста охорона президенту буде непотрібна. Він буде спокійно їздити на роботу велосипедом, як мер Лондону. Тому що народ буде щасливий і нікому не спаде на думку пошкодити здоров”я справжнього лідера яйцем або іншим “боєприпасом”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Статья реально бред! Надеяться на то, что такие придурки как Тягнибок,Яценюк,Кличко смогут изменить в стране что то в лучшую сторону может только полный профан! Еще одно, почему Юг, восток Украины и Крым должен голосовать за этих мудаков, которые решили не дожидаясь выборов захватить власть с помощью Майдана? Конечно, к власти есть масса претензий, но ваша оппозиция это полный отстой! Не думаю, что Украина переживет следующие выборы Президента!

    1. ПРОДОЛЖАЙ ГОЛОСОВАТЬ ЗА СВОЕГО ЗЕКА! И РАБОТАЙ НА НЕГО И ЕГО СЫНОЧКА С САМОЗАБВЕНИЕМ! ТЫ ЖЕ ИСТИННЫЙ ПРИДУРОК!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.