Авторські статті

Кров українців – на руках Януковича та його посіпак

“Влада, що почала застосовувати силу проти свого народу – це вже не влада! Кров українців – на руках Януковича та його посіпак!” – заявив 22 січня 2014 року під час загальноміського віча до Дня Соборности голова Івано-Франківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Роман Онуфріїв.

22 січня івано-франківські націоналісти під час загальноміського віча з нагоди 95-ї річниці від дня проголошення Акта злуки між УНР і ЗУНР без пісень, з чорними стрічками та синьо-жовтими прапорами вшанували пам’ять українців, які трагічно загинули цієї ночі від рук правоохоронних органів у столиці.

Як зазначив голова Івано-Франківської міської організації ВО “Свобода” Роман Онуфріїв, застосувавши силу проти українського народу, влада таким чином втратила свою чинність. “Влада, що почала застосовувати силу проти свого народу – вже не влада! Щойно я повернувся зі столиці й можу з упевненістю сказати: всі події, що відбуваються на вул. Грушевського – це пряма провокація уряду. Кров українців – на руках Януковича та його посіпак! Зараз необхідно організовуватись і вирушати до Києва, а хто не має змоги поїхати до столиці – для вас знайдеться робота й тут! Боротьба триває!” – підкреслив Роман Онуфріїв.

Керівник Штабу національного спротиву в Івано-Франківській області, голова фракції ВО “Свобода” в обласній раді Василь Попович оголосив про загальну добровільну мобілізацію та закликав громаду формуватися у загони самооборони. “Закликаємо всіх чоловіків, які готові відстоювати Україну, незалежність, людські життя та майбутнє поколінь, закликаю військових – ставайте до лав національної самооборони, щоб захистити Україну та українців!” – наголосив Василь Попович.

До боротьби проти злочинного режиму закликали у своїх виступах також і місцеві депутати: обласної ради Сергій Адамович та міськради Михайло Сеньків.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України