Авторські статті

Кличко закликає всіх українців завтра о 12:00 вийти на попереджувальний страйк

Я звертаюся до кожного: завтра вдень виходьте на попереджувальний страйк, щоб висловити свою підтрику Майдану і свій протест проти влади, яка оголосила війну народу. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи зі сцени Майдану.

“Зараз ми готуємо всеукраїнський страйк, коли вся країна встане і скаже, що в цих умовах, за цієї влади і в цьому беззаконні ми не хочемо жити і працювати. Ми бойкотуємо цю владу. Я звертаюся до всіх українців. Завтра вдень у нас буде друга частина переговорів з президентом. О 12:00 – влаштуємо попереджувальний страйк. Облиште роботу на годину чи на півгодини, виходьте на вулиці, йдіть до своїх міських чи районних адміністрацій,- щоби висловити свій мирний супротив цій владі, щоб показати, що нас багато”, – звернувся Кличко до українців.

Він закликав всіх поширювати інформацію про страйк серед друзів та знайомих. “Важливо показати цій владі, що ми не хочемо працювати і жити за їхніми правилами. Зателефонуйте до своїх друзів і знайомих, попросіть їх приєднатися. Тут – Майдан, в містах і містечках – страйк!” – наголосив Кличко.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України