Авторські статті

Поки ви працюєте, вони вбивають людей

Кияни, звертаюся насамперед до повнолітніх хлопцям, мені абсолютно не характерні пафосні звернення, але серце обливається кров’ю і сором поглинає мене, коли я бачу байдужість більшої частини молоді під час таких подій.

У центрі міста молоді хлопці потопають у крові і гинуть заради вашого майбутнього і цивілізованого життя, зарвався владна “бригада” намагається задавити важкою технікою і розстріляти з вогнепалу власний народ тільки заради того, щоб далі астрономічними темпами збагачувати свої сім’ї і банди, а в цей час у спальних районах столиці тиша і спокій, всі сидять вконтактіке, постят котиків і сиськи і їдять мандарини.

У цей час наша країна знаходиться на останньому сороковому місці в Європі за всіма економічними показниками і захлинається корупцією, а совкові “міцні господарники” і демагоги восьмидесятих рівня втирають вам про стабільність і прогрес з екранів. Невже вам подобається опустивши оченята тягати конвертики викладачам, пхати бабки ментам, паспортистка, лікарям, і так далі до нескінченності?

Хіба вам приємно коли вас підрізають мажори на дорогах і бидловато “блимають” в зад дальнім світлом? Нас трактують як рабів, яких намагаються загнати назад на каменоломні, щоб не висовувалися і не заважали дядькам правити і красти. Не дайте влади поиметь себе і загнати на кухні. Влада – це слуга народу, а громадяни – її роботодавець, так зробіть же це аксіомою в нашій країні, як у всьому цивілізованому західному світі!

Банда мала давним давно відійти від від справ при таких одвірках, але за законами блатного і зеківського світу поступатися не прийнято, вони бояться тільки сили, тому треба захищатися силою. Не дайте затягнути себе в орбіту азіатських автократії і сімейних диктатур, які усувають народ від політики і звертають на нього всю систему ручних судів.

Але героями будуть саме ці загиблі хлопці, безстрашно віддали життя за вас, вони увійдуть в історію. Земля їм пухом. Але Вам жити в цій країні, ви знаєте що робити. Кошторисі цих сук з лиця землі. Слава Україні!

ПРАВИЙ СЕКТОР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

41 коментарів

 1. Фундаментальная ошибка атрибуции (атрибуций) — понятие в психологии, обозначающее характерную ошибку атрибуции — склонность человека объяснять поступки и поведение других людей их личностными особенностями (так называемой «внутренней диспозицией»), а собственное поведение — внешними обстоятельствами (так называемой «внешней диспозицией»).
  Фундаментальная ошибка атрибуции (атрибуций) — понятие в психологии, обозначающее характерную ошибку атрибуции — склонность человека объяснять поступки и поведение других людей их личностными особенностями (так называемой «внутренней диспозицией»), а собственное поведение — внешними обстоятельствами (так называемой «внешней диспозицией»).

  Причины фундаментальной ошибки атрибуции:[1]
  ложное согласие — представление о своём поведении как о типичном, а об отличающемся от него как о ненормальном;
  неравные возможности — игнорирование особенностей, обусловленных ролевой позицией;
  игнорирование информационной ценности неслучившегося — несделанное должно также быть основанием для оценки поведения;
  большее доверие к фактам, чем к суждениям — это обусловлено механизмом «фигура — фон»;
  лёгкость построения ложных корреляций — черты ошибочно соединяются как обязательно сопутствующие друг другу.
  Причины фундаментальной ошибки атрибуции:[1]
  ложное согласие — представление о своём поведении как о типичном, а об отличающемся от него как о ненормальном;
  неравные возможности — игнорирование особенностей, обусловленных ролевой позицией;
  игнорирование информационной ценности неслучившегося — несделанное должно также быть основанием для оценки поведения;
  большее доверие к фактам, чем к суждениям — это обусловлено механизмом «фигура — фон»;
  лёгкость построения ложных корреляций — черты ошибочно соединяются как обязательно сопутствующие друг другу.

 2. Уроды евротитушки. Уже Крешатик горит. Валите нахер из Киева. Страну коломутите. Янучар поменяем в 2015

  1. За всех Киевлян не расписывайтесь там в самом деле Герои Украины, в 2015 никого уже нельзя будет поменять на многие годы!

  2. ВИ вірете в це, ви вірете, що не продасте на виборах свій голос за нікчемні 200грн-300грн, чито пайок “Черновецького”, ви вірете в те, що це не зроблять ваші сусіди, ви взагалі вірете в те, що на вашій дільниці все буде чесно і справедливо, що влада буде чесно вести гру. І взагалі ви вірете, що ЦЯ влада віддасть взагалі владу (вибачте за товтологію)

 3. коментарі рабів навіть не обурюють, тільки підсилюють впевненість, що після народної перемоги вони приповзуть клянчити собі частку загального здобутку: свободи слова, вільного бізнесу, справедливої пенсії тощо. от тоді настане час пригадати їм їх позицію і відміряти кожній паскуді дірявою ложкою

  1. щоб ти здох раб америкосів!
   нездара ти рабська! Скільки тобі проплатили за участь у знищенні великої України, тварюка бендерівська???

   1. а хто такі патріоти України?

   2. Шановний, а ви були взагалі на майдані, там представники всієї України, ГЕРОЇЧНИЙ СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, СПРАВЖНІЙ КОЗАК СЕРГІЙ НІГОЯН- представник Дніпропетровщини. ЗЕМЛЯ ГЕРОЮ ПУХОМ І МОЇ НАЙЩИРІШІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ, КРАЇНА ВТРАТИЛА СПРАВЖНЬОГО СИНА І СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА…

 4. Янукович -не супер, но А кого Вы к власти привести хотите? Есть хоть 1 нормальный в опозиции? Менять шило на мыло? Народу стабильность нужна, а вы работать мешаете.

  1. Мы хотим привести к власти людей которые будут исполнять ЗАКОНЫ Украины, а не нагло или втихаря (как верховная зрада) их (законы) нарушать.
   Хочешь? будь ТЫ президентом, только не воруй и исполняй законы.

   1. дык исполняйте. законы сейчас исполняйте, кто мешает.баек про “Светлое Завтра” уже было до вас

 5. Я русскоязычный гражданин, я живу в центре Украины, хоть многие и не забудут упрекнуть , что у меня фамилия не исконно русская, но когда завтра такая титушка придет ко мне домой, убьет ребенка, изнасилует жену, я буду их убивать пока хватит сил и мне похеру , что это неконституционно. Не буду лукавить, милиция у нас не делает ничего, в нее идут такие же титушки, отслужившие в армии потому, что больше их никуда не берут.

  Я русскоязычный гражданин, и меня трудно было вывести, но после изнасилования Конституции Януковичем и его банды я готов до последней капли крови сражаться с вами регионаловские твари и их преспешники, и делать я буду с исключительно “русской” улыбкой на лице. Слава Украине!!!

  1. ты просто озлобленный и неадекватный, плохо понимающий ситуацию “индивид”, ты даже связно не смог объяснить зачем и что ты собрался делать! Причем здесь конституция???? Вот такие “пехотинцы” просто необходимы майдану! БРАВО!

   1. Человек очень связно и доходчиво обьяснил, если Вы не смогли понять, то ненужно его оскорблять или Вы из беркута?

 6. Эти люди гибнут из за вас!!!!! вы паршивые авнтюристы, неработающие лоботрясы, за какие деньги вы существуете второй месяц??? Жрете, срете, спите в центре города на пожертвования, чего вам надо??? Правовое государство??? Так создавайте, МИРНО!!! Нет, вам надо крови, вы лезете на рожон, вам не нравится эта власть? Согласен, мне она тоже не нравится, так приходите на выборы, МИРНО И ЧЕСТНО ПОБЕЖДАЙТЕ, а затем ведите страну выражая интересы БОЛЬШИНСТВА. А вы “пехоту” набираете на убой…, для кого??? Чьи интересы вы продвигаете??? Кого на “царство” ведете??? Да посмотрите КТО в окружении ваших лидеров!!! ТАКИЕ ЖЕ УРОДЫ! Вам НЕТ ПРОЩЕНИЯ, знайте победителей такой ценой ждет СУД БОЖИЙ, хотя вам нехристям все едино…, революции это горе – почитайте историю!!!

  1. Уважаемый, вы до сих пор верите что зэк и Ко мирно отдадут власть?
   Українською мовою це називається – блюзнірство

   1. А вы пробовали? НЕТ, вы не пробовали, зачем, сразу и быстро, ЧЕРЕЗ КРОВЬ, так вы решили? Но вы же в Европу рветесь, а с таким “материалом” вам на север Африки надо…, более подходит, прямо один в один…, не правда ли?

   2. Хто це “Вы пробовали?”. Поточніше, будьте ласкаві…

  2. Эти люди гибнут из за того, что не смогли мирно отстоять свои честь и достоинство от правящей банды!

   1. ЗГІДНИЙ!
    60 днів люди мирно стояли на майдані і чекали, коли влада почує їх? Почула? Вийшла до людей хоч одна морда з кабінету?! НІ! Натомість прийняли закони по яких можна засудити будь кого в країні. Не ми почали цю війну, але МИ на ній ПЕРЕМОЖЕМО!

  3. в одному я з вами згоден, ВВшники і багато спец., призначинців з іншого боку майдану нівчом неповинні громадяни України, з ними повинні були домовлятися.Проблема в іншому, якразТІ хто в цьому хаосі винні, провладні депутати, поховалдись далеко від Києва і вигрібають жар чужими руками, руками “тітушок”, які за 200 грн. готові продати матір рідну,руками міліції, її спец призначинців, томущо в них така робота; руками радикалів. про вибори- забудьте, коли ситуацыя в краъны така,що люди голодають, коли батько шукаючи довгий час роботу і незнашовши її приходить до дому, а в дома голодна сім’я він зума сходить, коли підприємцям середнього і трошички вищого бізнесу приходять “ходоки” зі словами, “…мы из семьи, и ты нам денег должен, иначе будут проблемы…”; коли чесним міліціонерам, прокурорам- кажуть ЩО вони повинні робити, а ті у відповідь “…Ты забыл на КОГО надо работать”, колди новопризначений головний лікар робить прейскурант для підлеглих СКІЛЬКИ кожен на прикінці місяця повинен здати йому коштів (це не тільки заввідділенями, звичайні лікарі і навіть медсестри і лікарі- інакше вони будуть звільнені. Ти Александр кажеш- “пускай идут работать”, а куда? за весь період іде лише зменшення робочих місць, на базарах і в маркетахз на всих місць невистачає. Захід був на момент розвалу СССР електронним, і інтелектуальним центром (Міністром якоїсь електронної промисловості був батько Гоші Куценка, який пішов на підвищення зі Львова, в Києві викуплені і зруйновані найкращі та і звичайні заводи вихідцями із Східної України, для того щоб побудувати на місцях заводів розважальні центри, чи тожитлдові комплекси, іззза цього Київ стає не індустріальним, а спальним містом… і багато інших прикладів., І ТОМУ ЛЮДЕЙ ЦЕ ДОСТАЛО, ДОСТАЛО, ДОСТАЛО, і тому неполтрібно казати , що “…Мі стали жить лучьше!” ВОНИ… ТАК…, А МИ …ні.

   1. А спальні чи торгові центри в Києві хто будував? Особисто, власними руками хто?

   2. для Таракана, я незрозумів питання, якщо ви маєте на увазі робітників які будували- честь їм і хвала, а я маю на увазі робітників, які до того працювали на заводах, були скорочені і втратили свої місця, я маю на увазі робочі місця які роблять додану вартість, тобто продукцію, кінцеву продукцію, зрозумійте, неадекватна заміна виробництва на послугу. коли нема виробництва, а в нашій країні щей і якісного, з часом це призведе до занепаду, ну приблизно що зараз і в країні є. Без виробничих місць, без модернізації ми приречені. Для прикладу подивіця скільки у вас вітчизняних і імпортних речей, і подумайте чи є адекватна заміна імпорту вітчизняними товарами, і ви жахнетесь…

   3. Ви згодні працювати як китайці?

   4. Шановний, ви конкретніше задавайте запитання, що ви маєте на увазі…як китайці, я бачив роботу китайців в нас в Київі в 2008році, я був дуууже приємно здивований їхньою завзятістю, віддачею і якщо на те пішло в них дуже розвинена колективна праця (плечо товарища) при всій моїй повазі в нас такого нема, якщо це ви мали на увазі- я готовий і хочу щоб всі так працювали, але при тому, щоб ця праця була достойно винагороджена (бачив їх у сфері будівництва по місту, один із них меморіал памяті голодомору, наші так непрацюють)

   5. Ви згодні мати лпече товариша за 5 долларів в тиждень?

 7. Чушь полная.
  Им значит можно всё ломать и всех бить (гражданам), а солдатам нельзя защищать свою же страну от таких уродов?
  Головой думать научитесь.
  Давно пора заблокировать весь Киев и разогнать там всех к чертям, посадить по тюрягам. Пусть сидят и думают. Разрушать свою же страну – тоже самое что предавать её. И они называют себя патриотами? Смешно!

  За нас жизни никто не отдаёт.
  Статья полная чушь. Мало вам. Меньше будете разрушать свою же страну! За границей с такими вещами быстро бы разобрались.

  1. почитал Ваши коментарии и понял, что Вы на службе у МВС или ФСБ, зарплату отрабатываете?

   1. Ні, у нього як і у вас погано працює саморефлексія, навіть якщо він дійсно працює в вами названих органах.

  2. Та ні шановні, більш за все він один з тих хто стоїть по вуха в кориті і дуууже нехоче з нього вилазити, і тому він пінеться.

  1. Зустрів майданутого запроданця америки та заходу – вбий, товпчи у лайно майданівське, четвертуй, спали, – бо цих тварюк-зрадників, що виповзли з бандерівських лежбищ треба знищувати у всякий спосіб!!

   1. Перекладач поганий, чесно… Пишіть краще російською(або вашою рідною, яка б вона там не була).

 8. Жаль этих ребят, которые обманутые такими же капиталистами и пошли на таких же детей, призванных в МВС с бедных семей, ведь олигархи своих не пускают, а им бизнес создают.И кто послал этого парня и за кого ?Влт сегодня Яценюк наконец сказал, что он пойдет и пулю себе найдет.Вот и шагай а наших детей не призывай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.