Авторські статтіТехно

Космонавти зможуть долітати до Марса за допомогою водоростей

Російські вчені зайнялися розробкою фотобіореактора, здатного виростити водорість хлореллу. Саме ця флора в майбутньому зможе допомогти людині автономно існувати поза Землі на шляху до Марса.

Російські дослідники впритул займаються питанням майбутнього виживання під час польоту на Марс і його колонізації. І в цьому, на їх думку, не останню роль зіграють водорості. Унікальна розробка допоможе людям вижити і навіть спростить їх перебування на чужій планеті.

За допомогою унікального фотобіореактора, над яким ще триває копітка робота, фахівці планують виростити водорості хлорели. Саме вона стане першою сходинкою біологічної системи Марса.

Шлях до Марса позику, якщо розрахунки правильні, близько 500 днів. І це за найскромнішими розрахунками, без урахування можливих надзвичайних ситуацій. Для забезпечення життєдіяльності в цей період їм знадобитися трохи менше 60 тонн ресурсів.

Такий вантажопідйомністю на даний момент не володіє ні одна ракетна установка, здатна вирватися за орбіту. Біореактор, в свою чергу, зможе частково вирішити дану проблему. З його допомогою будуть рости водорості, які виробляють кисень. Водорості здатні допомогти космонавтам протягом всього шляху і перебування на Марсі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України