Здоров'я

Коронавірус: ВООЗ рекомендувала носити захисні маски дітям з 12 років

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) у зв’язку з пандемією COVID-19 рекомендує носити маски дітям з дванадцяти років

Згідно з повідомленням, до них повинні застосовуватися ті ж правила, що і до дорослих, зокрема коли немає гарантії дотримання дистанції в один метр від інших людей і в даному районі передача вірусу можлива. ВООЗ оголосила про це в п’ятницю ввечері, рекомендація розроблена спільно з організацією ООН з надання допомоги дітям Unicef, для осіб, які приймають рішення.

Нагадаємо: ВООЗ засумнівався в походженні коронавірусу з Уханя

Дітям молодшого віку у віці від шести до одинадцяти років зазвичай не рекомендується носити маски, особливо тому, що вони не можуть правильно одягати і знімати їх самостійно. Якщо вони все ж носять маски, то повинні перебувати під постійним наглядом. Необхідність носіння маски залежить від ряду обставин, зокрема від «здатності дитини безпечно і належним чином носити маску», а також від «потенційного впливу носіння маски на навчання і психосоціальний розвиток», йдеться в бюлетені.

Нагадаємо: Перевірка фактів: Всесвітня організація охорони здоров’я не сказала, що COVID-19 не може передавати від людини людини

До дітей п’яти років і молодше таку вимогу застосовуватися не повинно, вказують ВООЗ і ЮНІСЕФ.

За даними ВООЗ, від одного до семи відсотків зареєстрованих випадків COVID-19 в усьому світі пов’язані з дітьми. У порівнянні з іншими віковими групами у них було менше смертей.

За матеріалами: https: //www.gmx.at/
Фото: picture alliance / dpa

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.