Коронавірус: ВООЗ рекомендувала носити захисні маски дітям з 12 років

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) у зв’язку з пандемією COVID-19 рекомендує носити маски дітям з дванадцяти років

Згідно з повідомленням, до них повинні застосовуватися ті ж правила, що і до дорослих, зокрема коли немає гарантії дотримання дистанції в один метр від інших людей і в даному районі передача вірусу можлива. ВООЗ оголосила про це в п’ятницю ввечері, рекомендація розроблена спільно з організацією ООН з надання допомоги дітям Unicef, для осіб, які приймають рішення.

Нагадаємо: ВООЗ засумнівався в походженні коронавірусу з Уханя

Дітям молодшого віку у віці від шести до одинадцяти років зазвичай не рекомендується носити маски, особливо тому, що вони не можуть правильно одягати і знімати їх самостійно. Якщо вони все ж носять маски, то повинні перебувати під постійним наглядом. Необхідність носіння маски залежить від ряду обставин, зокрема від «здатності дитини безпечно і належним чином носити маску», а також від «потенційного впливу носіння маски на навчання і психосоціальний розвиток», йдеться в бюлетені.

Нагадаємо: Перевірка фактів: Всесвітня організація охорони здоров’я не сказала, що COVID-19 не може передавати від людини людини

До дітей п’яти років і молодше таку вимогу застосовуватися не повинно, вказують ВООЗ і ЮНІСЕФ.

За даними ВООЗ, від одного до семи відсотків зареєстрованих випадків COVID-19 в усьому світі пов’язані з дітьми. У порівнянні з іншими віковими групами у них було менше смертей.

За матеріалами: https: //www.gmx.at/
Фото: picture alliance / dpa

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh