Здоров'я

ВООЗ засумнівався в походженні коронавірусу з Уханя

Досі вважалося, що джерелом вірусу SARS-CoV-2 є Ухань. Однак Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) в даний час бачить серйозну необхідність у роз’ясненнях щодо походження і спалаху вірусу.

Експерт ВООЗ Майкл Райан заявивши сьогодні в Женеві, що Ухань не єдине місце поширення в Китаї

Дослідження повинні були проводитись набагато інтенсивніше, щоб визначити, звідки з’явився вірус і де він був переданий від тварини до людини. Хоч вперше було повідомлено, що у людей був діагностований новий тип пневмонії в Ухані, але це не обов’язково означає, що Ухань був фактично місцем початкового поширення. Щоб взагалі знайти джерело тваринного походження, спочатку потрібно знайте перших хворих.

«В іншому випадку це пошук голки в копиці сіна», — сказав Раян.

Керівник Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреесус заявив, що ряд вакцин в даний час знаходиться на вирішальному третьому етапі клінічної розробки.

«Проте в даний час чудесного ліків не існує і люди повинні продовжувати носити маски — не тільки для захисту себе, але і в знак солідарності».

Згідно з останньою інформацією ВООЗ, 17,7 мільйона чоловік у всьому світі інфіковані, а 681 000 пацієнтів вже померли від Covid-19.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Gpicturedesk.com — Symbolbild

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.