ВООЗ засумнівався в походженні коронавірусу з Уханя

Досі вважалося, що джерелом вірусу SARS-CoV-2 є Ухань. Однак Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) в даний час бачить серйозну необхідність у роз’ясненнях щодо походження і спалаху вірусу.

Експерт ВООЗ Майкл Райан заявивши сьогодні в Женеві, що Ухань не єдине місце поширення в Китаї

Дослідження повинні були проводитись набагато інтенсивніше, щоб визначити, звідки з’явився вірус і де він був переданий від тварини до людини. Хоч вперше було повідомлено, що у людей був діагностований новий тип пневмонії в Ухані, але це не обов’язково означає, що Ухань був фактично місцем початкового поширення. Щоб взагалі знайти джерело тваринного походження, спочатку потрібно знайте перших хворих.

«В іншому випадку це пошук голки в копиці сіна», — сказав Раян.

Керівник Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреесус заявив, що ряд вакцин в даний час знаходиться на вирішальному третьому етапі клінічної розробки.

«Проте в даний час чудесного ліків не існує і люди повинні продовжувати носити маски — не тільки для захисту себе, але і в знак солідарності».

Згідно з останньою інформацією ВООЗ, 17,7 мільйона чоловік у всьому світі інфіковані, а 681 000 пацієнтів вже померли від Covid-19.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Gpicturedesk.com — Symbolbild

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh