Новини з Австрії

Для популяризації вакцинації в Австрії оголошується лотерея серед вакцинованих – буде розіграно 1000 призів

В даний час в Австрії налічується 177424 активних випадки коронавірусу (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 1 107,1. Одужало 889 392. У лікарнях перебуває 3 153 особи, 583 з них — в палатах інтенсивної допомоги (зайнято 28%). Число смертей від коронавірусу склало 11704. Вакцинувалося 6243100 осіб (69,89% всього населення). 66.08 вже має повний захист.

ORF запускає лотерею вакцинації, щоб підвищити рівень імунізації проти коронавірусу в Австрії

Право на участь мають люди віком 18 років і старші, які проживають в Австрії, які були або будуть вакциновані проти Covid-19 у період з 1 жовтня до 20 грудня 2021 року. Не має значення, перший це, другий чи третій укол. Буде розіграно майже 1 000 матеріальних призів – наприклад, збірний будинок на одну родину та електромобіль.

Управління коронавірусною кризою в Австрії посилило недовіру громадян до уряду

До 75 відсотків більше не довіряють альянсу ÖVP та Зелених, заявив сьогодні політолог Пітер Фільцмайєр на підставі різноманітних досліджень. Фільцмайєр вважає, що настав час поступово відновлювати впевненість, ретельно готуючись до п’ятої хвилі. Це може включати закупівлю ліків, ефективних проти Covid-19, та майбутнє безперешкодне поширення вакцин, особливо у разі мутацій. “Недостатньо працювати з позитивними гаслами та частковою правдою”, – сказав політолог.

Жорсткий локдаун в Австрії знову з понеділка – для тих, хто був вакцинований, він має тривати до 12 грудня включно, а для тих, хто не був вакцинований, також після цього. Те, що для багатьох є новим, хоча це вже мало місце при попередньому локдауні: маска FFP2 також має бути одягнена в (приватному) транспортному засобі і коли ви проводите час з іншими людьми, з якими ви не живете разом. “Маску необхідно носити, коли транспортними засобами спільно користуються люди, які не живуть в одному будинку. Використання автобусів та екскурсійних човнів у нерегулярному русі заборонено”, – йдеться у відповідному параграфі 5-ї Постанови про надзвичайні заходи у зв’язку з коронавірусом COVID-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України