Новини з Австрії

Одна людина загинула і ще троє постраждали під час пожежі в квартирі у Відні

Під час гасіння сильної пожежі у квартирі у вівторок увечері на Хартманнгассі у Відні-Маргаретен було також знайдено мертву людину

Про це повідомив у середу офіційний представник пожежної охорони Крістіан Фейлер. Загиблого було виявлено під час робіт з гасіння пожежі.

Дванадцятьох людей з прилеглих квартир було доставлено в безпечне місце, чоловіка та двох дітей госпіталізовано з підозрою на отруєння димом. Загиблого виявили лише під час робіт з ліквідації наслідків пожежі.

Екстрених рятувальних служб було викликано на Хартманнгассі близько 17:30. Коли вони приїхали, квартира в багатоквартирному будинку вже палала, і полум’я виривалося з вікон на кілька метрів. Гасіння виробляла віденська професійна пожежна команда у складі восьми екіпажів. Мешканців будівлі довелося частково евакуювати. За словами прес-секретаря поліції Барбари Гасс, наразі причина займання невідома.

“Розслідування все ще продовжується”, – сказала вона в середу. Мешканці змогли повернутися до своїх квартир після ліквідації вогню.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: Leserreporter

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України