Новини з Австрії

Австрія спрощує в’їзд з декількох країн

В даний час в Австрії налічується 8 015 активних випадків коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 11,2. Видужали 627 243. У лікарнях – 164, з них 80 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 423. Вакцинувалося 4 476 846 осіб (56,87%). 32,09% населення Австрії вже має повний захист.

Для американців, сербів і громадян дев’яти інших країн знову буде можливий більш легкий в’їзд

Це передбачає поправки до правил в’їзду, які вступлять в силу завтра, як оголосило сьогодні Міністерство охорони здоров’я. Крім США, до списку безпечних країн входять Сербія, Північна Македонія, Албанія, Гонконг, Японія, Макао, Саудівська Аравія, Тайвань, Таїланд і В’єтнам. Таким чином, для громадян цих країн можливий вільний в’їзд з підтвердженням 3G.

Нацрада резервує 841,8 мільйона євро на вакцини

Фінансовий комітет вчора схвалив відповідне ініціативне пропозицію з придбань в найближчі два роки. Міністр охорони здоров’я тепер може викупити австрійську частку вакцин, що надаються ЄС. Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн вважає, що сума стане «хорошим вкладенням». З 42 мільйонами доз буде використаний весь потенціал доступною для Австрії частки, тому що точно невідомо, які варіанти вірусу з’являться в майбутньому. За словами Мюкштейна, ціна на вакцини, які зараз замовляються, істотно не змінилася. Але середня ціна збільшилася через відсутність в закупівлях більш дешевих векторних вакцин, таких як AstraZeneca.

З моменту початку програми вакцинації (27 грудня 2020 г.) влада повідомила про 132 випадки смерті після щеплення. За останні два тижні їх було 12. Таке порівняно високе число за короткий період часу зв’язується зі значно прискореної імунізації. Зараз проводиться до 100 000 щеплень в день. Крім того, 637 осіб було госпіталізовано після вакцинації. На сьогоднішній день влада зареєструвала 12 випадків тромбозу (в основному у молодих жінок) і 18 випадків міокардиту (часто у чоловіків).

Фото: APA – Austria Presse Agentur

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України