Економіка

Крюківський вагонобудівний завод готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

Фото з вільного доступу

Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах державно-приватного партнерства.

Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов за підсумками зустрічі з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим, на якій серед інших був присутній також голова наглядової ради ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Володимир Приходько.

“Говорили про декілька основних напрямків:

    конкретні кроки, які дозволять виконати доручення президента і забезпечити замовлення на 90 пасажирських вагонів і трьох дизель-поїздів для “Укрзалізниці”;пропозиція запустити приміську пасажирську компанію на умовах державно-приватного партнерства, для якої КВБЗ за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів;державне замовлення на виготовлення вагонів для метрополітенів українських міст;готовність КВБЗ долучитися до впровадження високошвидкісних магістралей в Україні;ініціатива запустити “Велике будівництво в залізничному секторі”, щоб оновити парк вантажних вагонів “Укрзалізниці”, – повідомив Синегубов.

Крюківський вагонобудівний завод. Електропоїзд Обрій. Рендер: КВБЗ

“Адміністрації Харківського і Полтавського регіонів пропонують створити свою пасажирську компанію на умовах державно-приватного партнерства. Проєкт називається “Слобожанщина”. І ми працюємо з ними, орієнтуючись на побажання потенційних партнерів з точки зору конструкції рухомого складу, готові брати участь в проєкті як розробники, творці і постачальники рухомого складу.

Проєкт “Слобожанщина” потрапляє в контекст проєкту “Сіті Експрес”, який обговорювався на форумі Украіна.30. Про це говорили президент Володимир Зеленський та інші у своїх виступах 22-23 лютого поточного року”, – прокоментував голова наглядової ради ПАТ “КВБЗ” Володимир Приходько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh