Економіка

Крюківський вагонобудівний завод готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

Фото з вільного доступу

Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах державно-приватного партнерства.

Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов за підсумками зустрічі з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим, на якій серед інших був присутній також голова наглядової ради ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Володимир Приходько.

“Говорили про декілька основних напрямків:

    конкретні кроки, які дозволять виконати доручення президента і забезпечити замовлення на 90 пасажирських вагонів і трьох дизель-поїздів для “Укрзалізниці”;пропозиція запустити приміську пасажирську компанію на умовах державно-приватного партнерства, для якої КВБЗ за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів;державне замовлення на виготовлення вагонів для метрополітенів українських міст;готовність КВБЗ долучитися до впровадження високошвидкісних магістралей в Україні;ініціатива запустити “Велике будівництво в залізничному секторі”, щоб оновити парк вантажних вагонів “Укрзалізниці”, – повідомив Синегубов.

КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

Крюківський вагонобудівний завод. Електропоїзд Обрій. Рендер: КВБЗ

“Адміністрації Харківського і Полтавського регіонів пропонують створити свою пасажирську компанію на умовах державно-приватного партнерства. Проєкт називається “Слобожанщина”. І ми працюємо з ними, орієнтуючись на побажання потенційних партнерів з точки зору конструкції рухомого складу, готові брати участь в проєкті як розробники, творці і постачальники рухомого складу.

Проєкт “Слобожанщина” потрапляє в контекст проєкту “Сіті Експрес”, який обговорювався на форумі Украіна.30. Про це говорили президент Володимир Зеленський та інші у своїх виступах 22-23 лютого поточного року”, – прокоментував голова наглядової ради ПАТ “КВБЗ” Володимир Приходько.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України