Новини з Австрії

Віденська поліція отримає 37 потужних автомобілів для боротьби з учасниками незаконних вуличних гонок

Для цієї мети купуються Audi S3, Golf GTI і Seat Cupra. Всі ці моделі несхожі на звичайні цивільні патрульні автомобілі

Вони не можуть розпізнаватися порушниками як поліцейські машини і дозволяють переслідувати «гонщиків». Перші такі автомобілі поліція отримала у вівторок.

Нові автомобілі мають потужність від 245 до 310 к.с. В останні роки як у Відні, так і за містом, почастішали випадки нелегальних гонок на потужних автомобілях. «Пандемія збільшила кількість« гонщиків ». Молоді люди після закриття нічних закладів перемістилися на дороги і нам необхідно забезпечити технічне «рівність» », – заявив міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер (ÖVP) під час передачі першого автомобілів.

Всі замовлені 37 авто повинні бути поставлені до середини червня. Вони будуть використовуватися по черзі по всій Австрії. Автомобілі високої потужності орендуються МВС, в іншому випадку ціна покупки склала б близько 1,5 мільйона євро.

 

Тільки минулого тижня Рада міністрів прийняла пакет про порушників швидкісного режиму

Поправки до закону повинні вступити в силу вже з 1-го вересня. Нововведення полягає в тому, що незаконні вуличні гонки тепер оголошуються «особливо небезпечними діяннями» або безглуздям з точки зору безпеки дорожнього руху і караються відповідним чином.

Штраф за гонки збільшений удвічі до 5 000 євро, раніше він становив максимум 2 180 євро. Час вилучення прав таких водіїв також збільшується вдвічі. Попередні двотижневі і шеститижневі періоди вилучення продовжуються як мінімум до трьох місяців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України