Коронавірус в Австрії: 47 нових випадків, парламент приймає черговий антивірусний пакет законів, попередження другої хвилі вірусу

В даний час в Австрії налічується 15 256 (6:00 вівторка) випадків. Видужало 12 282. Госпіталізовано — 439, з них 140 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса поскладало 549.

Національна рада сьогодні голосує за новий антивірусний пакет. Будуть прийняті зміни в Законі про епідемії, які встановлюють правову основу для програм скринінгу на коронавірус. Крім того, розглядаються зміни в цивільному праві. Закон тепер точно визначає, як варто звертатися з групами ризику на робочому місці. Надзвичайна допомогу збільшена до розміру допомоги по безробіттю з травня по вересень. Сімейне допомогу можна отримувати довше. Квитки на скасовані культурні заходи організатори зможуть компенсувати з допомогою ваучера.

Між тим експерти попереджають про другу хвилю. Німецький вірусолог Крістіан Дростен сказав в інтерв’ю ZIB2, що вже є обережний натяк на повторне збільшення нових інфекцій, які можуть бути пов’язані з меншою дисципліною під час великодніх канікул. Послаблення, яке в даний час відбувається в багатьох країнах, ймовірно, матиме відповідні наслідки невизначеності і ненавмисних наслідків, і слід очікувати, що рівень інфекцій зросте до «неприпустимого рівня».

Попередні суворі правила закінчуються в кінці квітня. З 1 травня будуть можуть застосовуватися нові правила корони. Уряд надає інформацію про це сьогодні на двох прес-конференціях. Перша відбудеться в 8 годин ранку за участю міністра охорони здоров’я Руді Аншобера, міністра внутрішніх справ Карла Нехаммера, міністра туризму Елізабет Кестінгер і міністра економіки Маргарет Шрамбок.

Явились в місті У австрійці знову стануть вільні — міністерство охорони здоров’я, мабуть, планує ще більше послабити надзвичайні заходи. Передбачається, що вони будуть виглядати так:

— З 1 травня більше не буде «заборони на вихід», що означає, що вам більше не потрібно пояснювати, чому ви не залишилися вдома.
— Тим не менше, люди, які не живуть в одному будинку, повинні перебувати на відстані 1 метра.
— В громадські місця можна входити тільки з маскою.
— Заходь за участю більше 30 людей залишаються забороненими.
— Можна спільні поїздки в масках.
— Гастрономія: ресторани поки закриті. Послуги доставки можна. Автошколи, музичні школи та школи для Matura дозволено відкривати, а також школи для медичних сестер та соціальних професій. Центри навчання дорослих залишаються закритими.

За матеріалами: https://www.krone.at/, orf.at, heute.at
Фото: © oe24

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh