Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 47 нових випадків, парламент приймає черговий антивірусний пакет законів, попередження другої хвилі вірусу

В даний час в Австрії налічується 15 256 (6:00 вівторка) випадків. Видужало 12 282. Госпіталізовано — 439, з них 140 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса поскладало 549.

Національна рада сьогодні голосує за новий антивірусний пакет. Будуть прийняті зміни в Законі про епідемії, які встановлюють правову основу для програм скринінгу на коронавірус. Крім того, розглядаються зміни в цивільному праві. Закон тепер точно визначає, як варто звертатися з групами ризику на робочому місці. Надзвичайна допомогу збільшена до розміру допомоги по безробіттю з травня по вересень. Сімейне допомогу можна отримувати довше. Квитки на скасовані культурні заходи організатори зможуть компенсувати з допомогою ваучера.

Між тим експерти попереджають про другу хвилю. Німецький вірусолог Крістіан Дростен сказав в інтерв’ю ZIB2, що вже є обережний натяк на повторне збільшення нових інфекцій, які можуть бути пов’язані з меншою дисципліною під час великодніх канікул. Послаблення, яке в даний час відбувається в багатьох країнах, ймовірно, матиме відповідні наслідки невизначеності і ненавмисних наслідків, і слід очікувати, що рівень інфекцій зросте до «неприпустимого рівня».

Попередні суворі правила закінчуються в кінці квітня. З 1 травня будуть можуть застосовуватися нові правила корони. Уряд надає інформацію про це сьогодні на двох прес-конференціях. Перша відбудеться в 8 годин ранку за участю міністра охорони здоров’я Руді Аншобера, міністра внутрішніх справ Карла Нехаммера, міністра туризму Елізабет Кестінгер і міністра економіки Маргарет Шрамбок.

Явились в місті У австрійці знову стануть вільні — міністерство охорони здоров’я, мабуть, планує ще більше послабити надзвичайні заходи. Передбачається, що вони будуть виглядати так:

— З 1 травня більше не буде «заборони на вихід», що означає, що вам більше не потрібно пояснювати, чому ви не залишилися вдома.
— Тим не менше, люди, які не живуть в одному будинку, повинні перебувати на відстані 1 метра.
— В громадські місця можна входити тільки з маскою.
— Заходь за участю більше 30 людей залишаються забороненими.
— Можна спільні поїздки в масках.
— Гастрономія: ресторани поки закриті. Послуги доставки можна. Автошколи, музичні школи та школи для Matura дозволено відкривати, а також школи для медичних сестер та соціальних професій. Центри навчання дорослих залишаються закритими.

За матеріалами: https://www.krone.at/, orf.at, heute.at
Фото: © oe24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України