Авторські статті

Кличко взявся за виконання обіцянок Зеленського, – Бала

Мер Києва Віталій Кличко знову показав президентові Володимирові Зеленському, як красиво й ефективно виконувати свої обіцянки, слідуючи букві закону, а не особистим договорнякам зі своїм оточенням. Віталій Кличко звільнив свого заступника Володимира Слончака за п’яні розбірки з поліцейськими вчора ввечері. Солончак вирішив згадати часи Януковича, розмахуючи «ксивою» і показуючи копам, хто господар в Києві. Про це у своєму блозі пише популярний український політолог і блогер Віталій Бала.

Він зазначає, якщо говорити відверто, то реакція мера Києва приємно здивувала. Таке враження, що Віталій Кличко виконує обіцянки президента Зеленського.

Віталій Бала пише, Володимир Зеленський говорив під час виборчої кампанії-2019 про нові підходи і про відповідальність чиновників, яких ніхто більше не буде покривати. Ну, а згадувати про викорінення кумівства, відсутність близьких друзів у владі навіть немає сенсу. Сам Зеленський робить все навпаки, він не тільки захищає своє оточення, а часто навіть робить вигляд, що нічого не відбувається і мовчить, не кажучи вже про ті, щоб усунути звинувачених у корупції або в порушенні закону від своїх обов’язків на час розслідування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України