Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 364 нових випадки, з півночі вступили в силу нові антивірусні заходи, з сьогоднішнього дня маска обов’язкова в школах

В даний час в Австрії налічується 5 643 активних випадків хвороби (6:00 понеділка). Видужали 26 760. Госпіталізовано – 182, з них 43 – в палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 756 (738 підтверджених).

З півночі вступили в силу посилені заходи щодо стримування SARS-CoV-2, які федеральний уряд розпорядився ввести по всій країні для запобігання другий рівень. Тепер засоби захисту рота і носа необхідно носити в приміщенні, не тільки в супермаркетах, але і у всій торгівлі, в сфері обслуговування, в органах влади, що контактують з клієнтами, і в школах поза класом. Заходи на відкритому повітрі без призначених та зазначених місць обмежені до 100, в приміщенні до 50 осіб. Для великих заходів з виділеними місцями і концепцією безпеки діє обмеження в 3 000 чоловік на відкритому повітрі або 1 500 в приміщенні. На культурних заходах маску можна знімати тільки зайнявши місце.

Через тиждень після Східної Австрії новий навчальний рік починається сьогодні для приблизно 621 000 школярів в Карінтії, Верхньої Австрії, Зальцбурзі, Штирії, Тіролі і Форарльберг. Це буде перший день в школі для близько 50 000 дітей – важливим аксесуаром для них, крім шкільного конуса, буде захист для рота і носа. Через CoV з сьогоднішнього дня у всіх школах Австрії необхідно носити маски поза класом. Їх можна зняти тільки в класі, в залі на фізкультурі і у дворі школи. Крім того, у Відні, Вінер-Нойштадт, Корнойбург, Граці, Інсбрук-Штадт, Куфштайні і Шваці через жовтого світлофора в цих регіонах застосовуються додаткові заходи гігієни при заняттях спортом і музикою.

Нові кластери коронавіруса з’явилися в Нижній Австрії

Семеро людей дали позитивний результат на вірус в спортивному центрі в Санкт-Пельтені, і був також один підозрюваний випадок. «Маленький кластер» також з’явився в Вальдфіртеля: шість відвідувачів бару в готелі дали позитивний результат. Ще один хворий був зареєстрований в зв’язку з пекарнею в Хагенбрунні (район Корнойбург), так що кількість інфікованих тут зросла до 18.

Фото: Rojsek-Wiedergut Uta

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.