Коронавірус в Австрії: 364 нових випадки, з півночі вступили в силу нові антивірусні заходи, з сьогоднішнього дня маска обов’язкова в школах

В даний час в Австрії налічується 5 643 активних випадків хвороби (6:00 понеділка). Видужали 26 760. Госпіталізовано – 182, з них 43 – в палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 756 (738 підтверджених).

З півночі вступили в силу посилені заходи щодо стримування SARS-CoV-2, які федеральний уряд розпорядився ввести по всій країні для запобігання другий рівень. Тепер засоби захисту рота і носа необхідно носити в приміщенні, не тільки в супермаркетах, але і у всій торгівлі, в сфері обслуговування, в органах влади, що контактують з клієнтами, і в школах поза класом. Заходи на відкритому повітрі без призначених та зазначених місць обмежені до 100, в приміщенні до 50 осіб. Для великих заходів з виділеними місцями і концепцією безпеки діє обмеження в 3 000 чоловік на відкритому повітрі або 1 500 в приміщенні. На культурних заходах маску можна знімати тільки зайнявши місце.

Через тиждень після Східної Австрії новий навчальний рік починається сьогодні для приблизно 621 000 школярів в Карінтії, Верхньої Австрії, Зальцбурзі, Штирії, Тіролі і Форарльберг. Це буде перший день в школі для близько 50 000 дітей – важливим аксесуаром для них, крім шкільного конуса, буде захист для рота і носа. Через CoV з сьогоднішнього дня у всіх школах Австрії необхідно носити маски поза класом. Їх можна зняти тільки в класі, в залі на фізкультурі і у дворі школи. Крім того, у Відні, Вінер-Нойштадт, Корнойбург, Граці, Інсбрук-Штадт, Куфштайні і Шваці через жовтого світлофора в цих регіонах застосовуються додаткові заходи гігієни при заняттях спортом і музикою.

Нові кластери коронавіруса з’явилися в Нижній Австрії

Семеро людей дали позитивний результат на вірус в спортивному центрі в Санкт-Пельтені, і був також один підозрюваний випадок. «Маленький кластер» також з’явився в Вальдфіртеля: шість відвідувачів бару в готелі дали позитивний результат. Ще один хворий був зареєстрований в зв’язку з пекарнею в Хагенбрунні (район Корнойбург), так що кількість інфікованих тут зросла до 18.

Фото: Rojsek-Wiedergut Uta

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh