Новини з Австрії

Вірусолог з Китаю стверджує, що вірус вийшов з лабораторії і обіцяє надати докази

Китайський вірусолог викликала фурор шокуючими заявами про збудника SARS-CoV-2: інформаторка переконанана, що новий коронавірус, який тримає весь світ в напрузі, був штучно виведений в лабораторії

Доктор Лі-Мен Янь також обіцяє надати докази, що підтверджують цю заяву.

З самого початку пандемії з’явилися теорії змови про те, що вірус не має природного походження, а був спеціально виведений в лабораторії. Навіть президент США Дональд Трамп своїми заявами викликав свого часу дипломатичну напруженість. Всесвітня організація охорони здоров’я, з іншого боку, переконана, що збудник має природне походження.

Доктор Лі-Мен Янь тепер представляє новий виток в дебатах: китайський дослідник, який втік зі своєї рідної країни в США, заявила в британському ток-шоу Loose Woman, що SARS-CoV-2 був створений штучно. Вона знала про це, тому що сама досліджувала збудник до того, як весь світ дізнався про вірус.

«Він виходить з лабораторії – лабораторії в Ухані, і лабораторія контролюється урядом Китаю», – сказала лікар.

Вона отримала інформацію з Китайського центру профілактики захворювань і лікарів в її рідній країні. Однак її змусили замовкнути на її старому робочому місці, в Гонконгському університеті. Керівництво рекомендувало їй «мовчати і бути обережною», інакше вона може зникнути. Потім вона втекла до Сполучених Штатів, де в даний час ховається в секретному місці. Вона пообіцяла, що незабаром оприлюднить наукові докази на підтримку своєї версії.

Крім того, на самому початку пандемії Китайська Народна Республіка приховала важливу деталь, яка могла б запобігти багатьом смерті, сказала вірусолог. Китай занадто довго зберігав мовчання про те, що збудник може передаватися від людини до людини. Вчений знала про це заздалегідь, але не могла говорити про цю важливу відкритті.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: YouTube.com/Loose Woman, NIAID-RML, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України