Коронавірус в Австрії: 29 хворих і перші два видужали

Перші два австрійських пацієнта з коронавірусом знову здорові і їм дозволено покинути клініку Університету Інсбрука через десять днів

24-річна італійка і її знайомий того ж віку, мабуть, заразилися коронавірусом в Ломбардії. Після їх повернення в Австрії — жінка працює в готелі в Інсбруку — вона і її знайомий пройшли позитивний тест.

«Це абсолютно нормальні співгромадяни, які не становлять загрози або небезпеки для інших», — підкреслив Гюнтер Вайсс, керівник відділу інфекційних захворювань в Med Uni Innsbruck. У них вже немає підвищеної температури протягом кількох днів. «Я маю на увазі, що вони вилікувались і пережили цю інфекцію. Вони більше не заразні і можуть повернутися на свої робочі місця», — сказав Вайс. Доктор також піддав критиці стигматизацію пацієнтів з коронавірусом «із-за ірраціональних страхів, із-за помилок, через паніку».

Станом на ранок четверга було підтверджено 29 випадків захворювання коронавірусом. У більшості хвороба протікає легко і тільки один 72-річний чоловік у Відні серйозно хворий і вже кілька днів перебуває у відділенні інтенсивної терапії лікарні Кайзер Франц-Йозеф у Відні.

Фото:: Christof Birbaumer/Kronen Zeitung

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh