Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 29 хворих і перші два видужали

Перші два австрійських пацієнта з коронавірусом знову здорові і їм дозволено покинути клініку Університету Інсбрука через десять днів

24-річна італійка і її знайомий того ж віку, мабуть, заразилися коронавірусом в Ломбардії. Після їх повернення в Австрії — жінка працює в готелі в Інсбруку — вона і її знайомий пройшли позитивний тест.

«Це абсолютно нормальні співгромадяни, які не становлять загрози або небезпеки для інших», — підкреслив Гюнтер Вайсс, керівник відділу інфекційних захворювань в Med Uni Innsbruck. У них вже немає підвищеної температури протягом кількох днів. «Я маю на увазі, що вони вилікувались і пережили цю інфекцію. Вони більше не заразні і можуть повернутися на свої робочі місця», — сказав Вайс. Доктор також піддав критиці стигматизацію пацієнтів з коронавірусом «із-за ірраціональних страхів, із-за помилок, через паніку».

Станом на ранок четверга було підтверджено 29 випадків захворювання коронавірусом. У більшості хвороба протікає легко і тільки один 72-річний чоловік у Відні серйозно хворий і вже кілька днів перебуває у відділенні інтенсивної терапії лікарні Кайзер Франц-Йозеф у Відні.

Фото:: Christof Birbaumer/Kronen Zeitung

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України