Блогер: Давши відбутися демократичним виборам під час війни, він, можливо, зробив цю єдину помилку

Прочитати б його думки:

– Господи, що це ?? Спочатку вимушене участь в передвиборному фарсі на стадіоні. Потім походи в ДБР під їх вигаданими приводами, щоб не дати йому брати участь в черговому міжнародному заході. Знову і знову вислуховувати про “попередники”, про “бізнес на крові”, про “баригу”, про “Порошенко почав війну” …

Давши відбутися демократичним виборам під час війни, він, можливо, зробив єдину цю помилку. Передавши країну з досить сильними позиціями на міжнародній арені, з відновленою армією і наповненою скарбницею – “нових облич”. Що це за часи у нас зараз такі, що під час незакінченою війни ми змушені жити в цьому цирку?

Ми ризикуємо деградувати під впливом людей, які своїм рівнем тягнуть нас вниз

Нашу культуру – вниз, нашу репутацію – вниз, наші дипломатичні здобутки – вниз. Так відбувається на будь-якому рівні – будь-то сім’я або політика. Той, хто нахабніше, змушує нас жити за його правилами, вважаючи себе вправі диктувати свої умови і нав’язувати свої цінності. Людям системним подібний бардак здається мало не пеклом. І важко, та й немає сенсу системним особистостям ходити зі стадіонів, витрачати свій час на ігри в стилі Зе або вбивати свій потенціал в безглуздих діях, які є основою наших “нових облич”.

Не знаю. Я сама відчуваю себе надзвичайно незатишно в колі дурнів. Говорити ні про що, робити щось без мети, сперечатися з неадекватними, витрачати час на непотрібне … Напевно, як і він, який мені дуже імпонує своєю системністю, дивлюся на все це з єдиною думкою: як структурувати цей бардак? Як повернути передбачуваність, послідовність і чіткість в управлінні державою? Адже воно, як і бізнес, не працює без стратегії. Воно дійсно не працює у нас вже півроку як мінімум, з приходом людей, які змушують нас деградувати.

Я не кажу, що ми, системні, не здатні вижити в період турбулентності. Ми в цей момент намагаємося якраз схопити ниточку і перетворити її в щось більш міцне, крок за кроком вибудовуючи міцну основу. Але ж як же це важко …

Ну правда.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh