Авторські статті

Блогер: Давши відбутися демократичним виборам під час війни, він, можливо, зробив цю єдину помилку

Прочитати б його думки:

– Господи, що це ?? Спочатку вимушене участь в передвиборному фарсі на стадіоні. Потім походи в ДБР під їх вигаданими приводами, щоб не дати йому брати участь в черговому міжнародному заході. Знову і знову вислуховувати про “попередники”, про “бізнес на крові”, про “баригу”, про “Порошенко почав війну” …

Давши відбутися демократичним виборам під час війни, він, можливо, зробив єдину цю помилку. Передавши країну з досить сильними позиціями на міжнародній арені, з відновленою армією і наповненою скарбницею – “нових облич”. Що це за часи у нас зараз такі, що під час незакінченою війни ми змушені жити в цьому цирку?

Ми ризикуємо деградувати під впливом людей, які своїм рівнем тягнуть нас вниз

Нашу культуру – вниз, нашу репутацію – вниз, наші дипломатичні здобутки – вниз. Так відбувається на будь-якому рівні – будь-то сім’я або політика. Той, хто нахабніше, змушує нас жити за його правилами, вважаючи себе вправі диктувати свої умови і нав’язувати свої цінності. Людям системним подібний бардак здається мало не пеклом. І важко, та й немає сенсу системним особистостям ходити зі стадіонів, витрачати свій час на ігри в стилі Зе або вбивати свій потенціал в безглуздих діях, які є основою наших “нових облич”.

Не знаю. Я сама відчуваю себе надзвичайно незатишно в колі дурнів. Говорити ні про що, робити щось без мети, сперечатися з неадекватними, витрачати час на непотрібне … Напевно, як і він, який мені дуже імпонує своєю системністю, дивлюся на все це з єдиною думкою: як структурувати цей бардак? Як повернути передбачуваність, послідовність і чіткість в управлінні державою? Адже воно, як і бізнес, не працює без стратегії. Воно дійсно не працює у нас вже півроку як мінімум, з приходом людей, які змушують нас деградувати.

Я не кажу, що ми, системні, не здатні вижити в період турбулентності. Ми в цей момент намагаємося якраз схопити ниточку і перетворити її в щось більш міцне, крок за кроком вибудовуючи міцну основу. Але ж як же це важко …

Ну правда.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України