Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 22 нових випадки, лікарняні каси у фінансовому мінусі, серед населення накопичується втома від карантину

В даний час в Австрії налічується 16 508 (6:00 середи) випадків зараження коронавірусом. Видужало 15 182. Госпіталізовано — 95, з них 32 — у палатах інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса склала 643 (631 підтверджених).

Криза коронавіруса також завдає серйозної шкоди медичним страховим компаніям. Тільки в квітні компанії заплатили 187,8 мільйона євро або на 5,31 відсотка менше внесків на робочу силу, ніж в тому ж місяці попереднього року. Причиною цього є різке зростання безробіття і зниження зайнятості. Невелике зниження безробіття зараз дає деяке полегшення. Поточні цифри дають надію на подалі полегшення дефіциту фінансування у фонди медичного страхування. Кількість безробітних скоротилася на 9 000 порівняно з попереднім тижнем до 523 300, як заявила у вівторок міністр праці Христина Ашбахер. Однак на даний момент безробітних на 123 000 чоловік більше , ніж їх було до кризи.

В країні з’являється все більше маленьких «ван дер белленів». Загальна кількість скарг на порушників заходів проти коронавіруса зросла до 33 578 з середини березня. Крім того, ще є 7 000 адміністративних штрафних наказів. По всій країні можна помітити все більше і більше втоми від носіння масок. У будь-якому випадку, минулого тижня після деякого падіння , знову спостерігалося збільшення в середньому понад 90 покарань в день через відсутність захисту рота і носа.

Черговий випадок коронавіруса у віденській школі

Після нещодавно відомого випадку у Відні-Альзергрунд два позитивних випадку Covid 19 були також підтверджені у вівторок у другій школі у Маргаретені. У загальній кількості три класи і їхні вчителі в даний час знаходяться в карантині за наказом Департаменту охорони здоров’я, інші учні повинні продовжувати відвідувати заняття в звичайному режимі. Те ж саме відноситься і до тих учнів початкової школи у Відні-Альсергрунд — одна дитина давла позитивний результат, один — негативний. Однокласники і вчителі повинні бути ізольовані і перевірені, як в Маргаретене. З міркувань безпеки неінфікована дитина повинна залишатися вдома 14 днів. Для решти учнів заняття тривають.

Фото: APA/HARALD SCHNEIDER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України