Коронавірус в Австрії: 22 нових випадки, лікарняні каси у фінансовому мінусі, серед населення накопичується втома від карантину

В даний час в Австрії налічується 16 508 (6:00 середи) випадків зараження коронавірусом. Видужало 15 182. Госпіталізовано — 95, з них 32 — у палатах інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса склала 643 (631 підтверджених).

Криза коронавіруса також завдає серйозної шкоди медичним страховим компаніям. Тільки в квітні компанії заплатили 187,8 мільйона євро або на 5,31 відсотка менше внесків на робочу силу, ніж в тому ж місяці попереднього року. Причиною цього є різке зростання безробіття і зниження зайнятості. Невелике зниження безробіття зараз дає деяке полегшення. Поточні цифри дають надію на подалі полегшення дефіциту фінансування у фонди медичного страхування. Кількість безробітних скоротилася на 9 000 порівняно з попереднім тижнем до 523 300, як заявила у вівторок міністр праці Христина Ашбахер. Однак на даний момент безробітних на 123 000 чоловік більше , ніж їх було до кризи.

В країні з’являється все більше маленьких «ван дер белленів». Загальна кількість скарг на порушників заходів проти коронавіруса зросла до 33 578 з середини березня. Крім того, ще є 7 000 адміністративних штрафних наказів. По всій країні можна помітити все більше і більше втоми від носіння масок. У будь-якому випадку, минулого тижня після деякого падіння , знову спостерігалося збільшення в середньому понад 90 покарань в день через відсутність захисту рота і носа.

Черговий випадок коронавіруса у віденській школі

Після нещодавно відомого випадку у Відні-Альзергрунд два позитивних випадку Covid 19 були також підтверджені у вівторок у другій школі у Маргаретені. У загальній кількості три класи і їхні вчителі в даний час знаходяться в карантині за наказом Департаменту охорони здоров’я, інші учні повинні продовжувати відвідувати заняття в звичайному режимі. Те ж саме відноситься і до тих учнів початкової школи у Відні-Альсергрунд — одна дитина давла позитивний результат, один — негативний. Однокласники і вчителі повинні бути ізольовані і перевірені, як в Маргаретене. З міркувань безпеки неінфікована дитина повинна залишатися вдома 14 днів. Для решти учнів заняття тривають.

Фото: APA/HARALD SCHNEIDER

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh