Посол Туреччини в Австрії : християнське Різдво «егоїстичне»

Посол Туреччини в Австрії викликав скандал своїми висловлюваннями про свято Різдва

Під час Рамадану турецьким студентам в Австрії були роздані продукти харчування та 200 євро. На церемонії вручення турецький посол Озан Джейхун високо оцінив цю допомогу. Однак його промова викликала скандал в політичному істеблішменті Австрії.

Турецький посол був не дуже дипломатичним на святкуванні закінчення Рамадану у Відні. Озан Джейхун сказави, що християнське Різдво «егоїстичне». «Вони не роблять таких справ, як ми. Вони ведуть себе егоїстично і йдуть у свої чотири стіни, а не роздають подарунки, як ми», — сказав посол про християн. Серед гостей, які аплодували, могли бути численні прихильники партії Ердогана АКП.

Міністр у справах інтеграції Сюзанна Рааб, м яко кажучи,була незадоволена такими поглядами Джейхуна і прокоментувала його випад. «Кожен, хто живе в нашій країні,  має поважати наші цінності. Ми будемо діяти проти всіх течій, які перешкоджають успішній інтеграції. Я також очікую поваги до нашої культури і традицій».

Віце-бургомістр Відня Домінік Непп також відповів на нападки: «В Австрії не вітається той, хто ображає або принижує наш різдвяне свято».

Міністр закордонних справ Олександр Шалленберг повинен звернути увагу на такі висловлювання турецького посла. Непп: «Австрія — християнська країна, а не провінція Османської імперії».

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh