Новини з Австрії

Посол Туреччини в Австрії : християнське Різдво «егоїстичне»

Посол Туреччини в Австрії викликав скандал своїми висловлюваннями про свято Різдва

Під час Рамадану турецьким студентам в Австрії були роздані продукти харчування та 200 євро. На церемонії вручення турецький посол Озан Джейхун високо оцінив цю допомогу. Однак його промова викликала скандал в політичному істеблішменті Австрії.

Турецький посол був не дуже дипломатичним на святкуванні закінчення Рамадану у Відні. Озан Джейхун сказави, що християнське Різдво «егоїстичне». «Вони не роблять таких справ, як ми. Вони ведуть себе егоїстично і йдуть у свої чотири стіни, а не роздають подарунки, як ми», — сказав посол про християн. Серед гостей, які аплодували, могли бути численні прихильники партії Ердогана АКП.

Міністр у справах інтеграції Сюзанна Рааб, м яко кажучи,була незадоволена такими поглядами Джейхуна і прокоментувала його випад. «Кожен, хто живе в нашій країні,  має поважати наші цінності. Ми будемо діяти проти всіх течій, які перешкоджають успішній інтеграції. Я також очікую поваги до нашої культури і традицій».

Віце-бургомістр Відня Домінік Непп також відповів на нападки: «В Австрії не вітається той, хто ображає або принижує наш різдвяне свято».

Міністр закордонних справ Олександр Шалленберг повинен звернути увагу на такі висловлювання турецького посла. Непп: «Австрія — християнська країна, а не провінція Османської імперії».

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України