Політолог: догляд Вакарчука – це остаточна електоральна смерть симпатичною молодою ліберальної партії «Голос»

Як інформує наш сайт, популярний український політолог Віктор Таран пише на своїй сторінці в Facebook, він би не хотів долучатися до тих своїх колег, які критикують рішення Святослава Вакарчука скласти депутатські повноваження. Насправді дійсно сумно, що Вакарчук, йде з української політики. Разом з ним завершилася чергова красива казка, в яку повірили виборці.

За словами політолога про казку, в якій «громадські активісти» і ліберально орієнтовані особистості можуть зробити дієву партію. Сумно, тому що для Вакарчука – це остаточна електоральна смерть симпатичної молодої ліберальної партії «Голос». Сумно і прикро за людей, які майже рік віддали цій партії час, гроші і свої ресурси. Сумно, тому що тепер на електоральному полі Зеленського немає потенційного гравця.

Віктор Таран наголошує, потрібно подякувати Вакарчуку і чекати його повернення на велику сцену. На ній від нього більше користі, ніж в політиці – це факт. У той же час вже можна привітати «ЄС», «Свободу», «Громадянську позицію», «Силу і честь» і «ДемАльянс». Уже зовсім скоро саме ці політичні сили розберуть 3,5% рейтингу, які сьогодні залишилися у «Голосу», згідно з останніми соцопитуваннями.

«Будемо об’єктивними, судячи з рейтингів, тепер протистояння в українській політиці буде лежати в трикутнику« Слуги-ОТЗЖ-ЄС »і саме між ними почнеться головна боротьба на місцевих виборах», – резюмував політолог.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh