Авторські статті

Політолог: догляд Вакарчука – це остаточна електоральна смерть симпатичною молодою ліберальної партії «Голос»

Як інформує наш сайт, популярний український політолог Віктор Таран пише на своїй сторінці в Facebook, він би не хотів долучатися до тих своїх колег, які критикують рішення Святослава Вакарчука скласти депутатські повноваження. Насправді дійсно сумно, що Вакарчук, йде з української політики. Разом з ним завершилася чергова красива казка, в яку повірили виборці.

За словами політолога про казку, в якій «громадські активісти» і ліберально орієнтовані особистості можуть зробити дієву партію. Сумно, тому що для Вакарчука – це остаточна електоральна смерть симпатичної молодої ліберальної партії «Голос». Сумно і прикро за людей, які майже рік віддали цій партії час, гроші і свої ресурси. Сумно, тому що тепер на електоральному полі Зеленського немає потенційного гравця.

Віктор Таран наголошує, потрібно подякувати Вакарчуку і чекати його повернення на велику сцену. На ній від нього більше користі, ніж в політиці – це факт. У той же час вже можна привітати «ЄС», «Свободу», «Громадянську позицію», «Силу і честь» і «ДемАльянс». Уже зовсім скоро саме ці політичні сили розберуть 3,5% рейтингу, які сьогодні залишилися у «Голосу», згідно з останніми соцопитуваннями.

«Будемо об’єктивними, судячи з рейтингів, тепер протистояння в українській політиці буде лежати в трикутнику« Слуги-ОТЗЖ-ЄС »і саме між ними почнеться головна боротьба на місцевих виборах», – резюмував політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України