Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 115 нових випадків, для регіонів країни вводитися «світлофорна» система оповіщення

В даний час в Австрії налічується 18 186 (6:00 неділі) випадків зараження коронавірусом. Видужало 16 607. Госпіталізовано — 60, з них 8 — у палати інтенсивної допомоги. Кількість смертей від коронавіруса склала 705 (681 підтверджених).

Уряд Австрії планує ввести систему попереджень про коронавірус у вигляді «світлофора» для інформації про ризик зараження коронавірусом на федеральному рівні і в окремих федеральних землях. Подібно карті лавинної небезпеки, вона повинна показувати поточну ситуацію «на перший погляд». Зрештою, число інфекцій знову значно зросло, що має статт «тривожним дзвінком». «Проста чотирьохетапна схема від червоного до оранжевого і від жовтого до зеленого» повинна «з наукової точки зору» зробити «поточну ситуацію перед очима, а також визначити, коли потрібні додаткові заходи і коли заходи можуть бути пом’якшені», — сказав Аншобер в ефірі. В даний час вивчаються різні варіанти реалізації».

Якщо все піде за планом, то нічні клуби знову будуть відкриті до 4 годин ранку з 1 серпня. Цю обіцянку було отримано від Міністерства охорони здоров’я та Міністерства туризму, заявив представник Асоціації австрійських нічних клубів. 15 липня буде прийнято остаточне рішення про це для закладів з зайнятістю 60 відсотків від числа допущених осіб або максимум 200 осіб. Компанії також повинні розробити концепції профілактики і найняти окремих працівників, які, наприклад, будуть забезпечувати дотримання безпечних відстаней і дотримання гігієнічних заходів. На добровільній основі відвідувачі повинні мати можливість анонімно надавати адреси електронної пошти, щоб вони могли бути повідомлені про підозрюваних інфекціях.

ЗМІ провели дослідження витрат в місті Відень: скільки грошей було вкладено в подолання коронавірусної кризи?

Висновок: купони, гарантії, тести і пакети послуг на ринку коштували владі міста вже 166 мільйонів євро. І це ще при тому, що криза ще в самому розпалі. Найбільші суми були витрачені на гастроваучери (40 млн. євро), підтримку місцевого бізнесу (20 млн), догляд за хворими (13,7 млн), забезпечення дотримання антивірусних заходів влади (1,3 млн).

Фото: APA/AFP/Joe Klamar

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.