Новини з АвстріїПодорожі

В Хорватії фіксують найгіршу статистику захворюваності на коронавірус

Хорватські ЗМІ вже написали про «найгірші дні» за весь період коронавірусної кризи. Великі вогнища інфекції виявляються і в столиці країни Загребі і в Славонії на сході країни. Відпочиваючі з Австрії тепер повинні дотримуватися нових правил при поверненні додому. Тим, хто повертається в Австрію з Хорватії, поки не потрібно пред’ являти ні довідки, ні поміщатися в карантин.

Але Словенія виключила Хорватію зі списку безпечних країн з наслідками для відпочиваючих — під час транзиту вони можуть залишатися в Словенії максимум 12 годин.

Всі «непотрібні поїздки», наприклад для огляду визначних пам’яток, заборонені.

Дозволена тільки зупинка на туалет або для заправки. Ночівля в Словенії для тих хто повернулися з Хорватії заборонена. При зупинках на шляху одночасно можуть покинути транспортний засіб максимум п’ять осіб.

У всіх громадських приміщеннях, включаючи автозаправні станції, маска обов’язкова. Дезінфекція рук при вході обов’язкова.

Австрійське міністерство закордонних справ нині радить утриматися від поїздок до Хорватії, як і від всіх інших поїздок за кордон, які не є абсолютно необхідними.

Всі деталі , що стосуються в’їзду в Австрію, можна знайте тут.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Picturedesk/APA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.