В Хорватії фіксують найгіршу статистику захворюваності на коронавірус

Хорватські ЗМІ вже написали про «найгірші дні» за весь період коронавірусної кризи. Великі вогнища інфекції виявляються і в столиці країни Загребі і в Славонії на сході країни. Відпочиваючі з Австрії тепер повинні дотримуватися нових правил при поверненні додому. Тим, хто повертається в Австрію з Хорватії, поки не потрібно пред’ являти ні довідки, ні поміщатися в карантин.

Але Словенія виключила Хорватію зі списку безпечних країн з наслідками для відпочиваючих — під час транзиту вони можуть залишатися в Словенії максимум 12 годин.

Всі «непотрібні поїздки», наприклад для огляду визначних пам’яток, заборонені.

Дозволена тільки зупинка на туалет або для заправки. Ночівля в Словенії для тих хто повернулися з Хорватії заборонена. При зупинках на шляху одночасно можуть покинути транспортний засіб максимум п’ять осіб.

У всіх громадських приміщеннях, включаючи автозаправні станції, маска обов’язкова. Дезінфекція рук при вході обов’язкова.

Австрійське міністерство закордонних справ нині радить утриматися від поїздок до Хорватії, як і від всіх інших поїздок за кордон, які не є абсолютно необхідними.

Всі деталі , що стосуються в’їзду в Австрію, можна знайте тут.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Picturedesk/APA

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh