Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 1 645 нових випадків, Європа і Австрія закриває авіасполучення з Великобританією, уряд виділив ще 1,5 мільярда допомоги муніципалітетам

В даний час в Австрії налічується 91 154 активних випадку коронавіруса (станом не неділю)

Кількість хворих на 100 000 населення – 179,7. Видужали 239 852. У лікарнях – 2 475, з них 489 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 5 216.

Андреас Бергталер з Дослідницького центру молекулярної медицини (CeMM) у Відні написав у неділю в Twitter: «Ми поки не бачимо британського вірусу SARS-CoV-2 VUI-2020/12/01 (лінія B.1.1.7) з його 17 мутаціями в вірусних послідовностях Австрії ». Незадовго до Різдва погані новини з Великобританії викликали велике занепокоєння по всій Європі. У деяких частинах Англії поширився вірус SARS-CoV-2, який, мабуть, навіть більше заразний, ніж раніше широко поширена форма. У понеділок експерти ЄС обговорять загальний підхід. Вірусологи як і раніше обережні в своїх оцінках і підкреслюють, що мутації у вірусів постійні.

У неділю перші країни відреагували на виявлення нового агресивного варіанта коронавіруса у Великобританії. На додаток до Нідерландів, Німеччині, Бельгії, Франції і Італії, Австрія також планує заборонити в’їзд в країну авіапасажирів з Великобританії.

«Швидкі заходи є нормою дня в цій небезпечній ситуації», – сказав міністр закордонних справ Олександр Шалленберг.

Відповідна постанова вступить в силу у вівторок опівночі і закінчиться 1 січня 2021 року – повідомило Міністерство охорони здоров’я і закордонних справ у неділю ввечері. Великобританія розглядається як держава з підвищеним ризиком зараження, тому для в’їжджаючих існує вимога карантину. Тестування з десятиденного карантину можливо тільки після п’ятого дня.

Федеральний уряд виділяє на допомогу муніципалітетам в зв’язку з коронавірусів на 1,5 мільярда євро. Один мільярд з яких буде надано в якості авансу. Його можна буде не повертати до 2023 року. Про це вчора повідомив уряд. За словами міністра фінансів Гернота Блюмеля, разом з мільярдом, який вже був виділений, в цілому 2,5 мільярда євро будуть доступні для міст і муніципалітетів для поточних, а також майбутніх інвестицій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України