Коронавірус в Австрії: 1 645 нових випадків, Європа і Австрія закриває авіасполучення з Великобританією, уряд виділив ще 1,5 мільярда допомоги муніципалітетам

В даний час в Австрії налічується 91 154 активних випадку коронавіруса (станом не неділю)

Кількість хворих на 100 000 населення – 179,7. Видужали 239 852. У лікарнях – 2 475, з них 489 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 5 216.

Андреас Бергталер з Дослідницького центру молекулярної медицини (CeMM) у Відні написав у неділю в Twitter: «Ми поки не бачимо британського вірусу SARS-CoV-2 VUI-2020/12/01 (лінія B.1.1.7) з його 17 мутаціями в вірусних послідовностях Австрії ». Незадовго до Різдва погані новини з Великобританії викликали велике занепокоєння по всій Європі. У деяких частинах Англії поширився вірус SARS-CoV-2, який, мабуть, навіть більше заразний, ніж раніше широко поширена форма. У понеділок експерти ЄС обговорять загальний підхід. Вірусологи як і раніше обережні в своїх оцінках і підкреслюють, що мутації у вірусів постійні.

У неділю перші країни відреагували на виявлення нового агресивного варіанта коронавіруса у Великобританії. На додаток до Нідерландів, Німеччині, Бельгії, Франції і Італії, Австрія також планує заборонити в’їзд в країну авіапасажирів з Великобританії.

«Швидкі заходи є нормою дня в цій небезпечній ситуації», – сказав міністр закордонних справ Олександр Шалленберг.

Відповідна постанова вступить в силу у вівторок опівночі і закінчиться 1 січня 2021 року – повідомило Міністерство охорони здоров’я і закордонних справ у неділю ввечері. Великобританія розглядається як держава з підвищеним ризиком зараження, тому для в’їжджаючих існує вимога карантину. Тестування з десятиденного карантину можливо тільки після п’ятого дня.

Федеральний уряд виділяє на допомогу муніципалітетам в зв’язку з коронавірусів на 1,5 мільярда євро. Один мільярд з яких буде надано в якості авансу. Його можна буде не повертати до 2023 року. Про це вчора повідомив уряд. За словами міністра фінансів Гернота Блюмеля, разом з мільярдом, який вже був виділений, в цілому 2,5 мільярда євро будуть доступні для міст і муніципалітетів для поточних, а також майбутніх інвестицій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh