Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 1 625 нових випадків, локдаун у Відні завершується 3 травня

В даний час в Австрії налічується 39 377 активних випадків коронавіруса (понеділок)

Кількість хворих на 100 000 населення – 170,2. Видужала 559 196. У лікарнях посилання – 1 333, з них 520 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 9 874. вакцинувати 2 863 389 осіб. 10,44% населення Австрії вже має повний захист.

У Відні жорсткий локдаун закінчиться 3 травня. Таким чином, магазини і перукарні можуть відкритися з наступного понеділка. Відкриваються також музеї і зоопарки. Крім того, більше не потрібно маска в громадських місцях. Про це вчора оголосив бургомістр Відня Міхаель Людвіг. Громадське харчування та культурні установи, такі як театри, як і раніше залишаються закритими.

У 60-річного з Верхньої Австрії через тиждень після вакцинації AstraZeneca 5 березня 2021 року з’явилася сильна біль у верхній частині тіла, через яку він не міг спати.

Після направлення в лікарню в Рід-ім-Іннкрайс йому була діагностована тромбоемболія легенів і гостра пневмонія. Лікуючий лікар зазначила в діагнозі «зв’язок з вакцинацією проти Covid 19». Навіть зараз, майже два місяці по тому, 60-річному все ще дуже погано. До сих пір його працездатність не відновилася, стверджує його адвокат.

Хоча культурні заходи з місцями можуть бути знову проведені з 19 травня, приватні урочистості в великих масштабах як і раніше не дозволені. Весілля можуть проходити в РАГСі і в церкві, але діють правила проведення заходів без призначених місць.

Це означає, що в ній можуть взяти участь не більше 50 осіб, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Необхідно дотримувати мінімальну відстань в два метри до людей, які не живуть в одному будинку.

Обов’язкова маска FFP2. Крім того, не можна подавати їжу або напої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України