Коронавірус в Австрії: 1 625 нових випадків, локдаун у Відні завершується 3 травня

В даний час в Австрії налічується 39 377 активних випадків коронавіруса (понеділок)

Кількість хворих на 100 000 населення – 170,2. Видужала 559 196. У лікарнях посилання – 1 333, з них 520 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 9 874. вакцинувати 2 863 389 осіб. 10,44% населення Австрії вже має повний захист.

У Відні жорсткий локдаун закінчиться 3 травня. Таким чином, магазини і перукарні можуть відкритися з наступного понеділка. Відкриваються також музеї і зоопарки. Крім того, більше не потрібно маска в громадських місцях. Про це вчора оголосив бургомістр Відня Міхаель Людвіг. Громадське харчування та культурні установи, такі як театри, як і раніше залишаються закритими.

У 60-річного з Верхньої Австрії через тиждень після вакцинації AstraZeneca 5 березня 2021 року з’явилася сильна біль у верхній частині тіла, через яку він не міг спати.

Після направлення в лікарню в Рід-ім-Іннкрайс йому була діагностована тромбоемболія легенів і гостра пневмонія. Лікуючий лікар зазначила в діагнозі «зв’язок з вакцинацією проти Covid 19». Навіть зараз, майже два місяці по тому, 60-річному все ще дуже погано. До сих пір його працездатність не відновилася, стверджує його адвокат.

Хоча культурні заходи з місцями можуть бути знову проведені з 19 травня, приватні урочистості в великих масштабах як і раніше не дозволені. Весілля можуть проходити в РАГСі і в церкві, але діють правила проведення заходів без призначених місць.

Це означає, що в ній можуть взяти участь не більше 50 осіб, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Необхідно дотримувати мінімальну відстань в два метри до людей, які не живуть в одному будинку.

Обов’язкова маска FFP2. Крім того, не можна подавати їжу або напої.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh