Економіка

Київрада направила понад сім мільярдів гривень на будівництво та реконструкцію столичних об’єктів інфраструктури

Київська міська рада додатково направила 7,3 мільярда гривень на фінансування будівництва і реконструкцію пускових об’єктів міської інфраструктури у 2021 році.

Відповідне рішення підтримали його 94 депутати Київради на засіданні в четвер, 22 квітня.

На фінансування великих проєктів транспортної інфраструктури направлено 4,4 млрд грн, зокрема: на будівництво лінії метро на Виноградар, Великої Окружної дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирській, реконструкцію ряду трамвайних ліній і вулиць. Також планується проведення капітальних ремонтів доріг та вуличного освітлення.

Серед іншого, для завершення пускових об’єктів житлово-комунальної інфраструктури виділили додатково близько 300 млн грн, зокрема, на реконструкцію першої черги Бортницької станції аерації, реконструкцію теплових мереж, протизсувні зміцнення Дніпровського схилу біля пішохідного мосту.

“Збільшення асигнувань здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку, Державного фонду регіонального розвитку та залишків Дорожнього фонду станом на 1 січня 2021 року”, – повідомляє перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України