ЗСУ модернізує гелікоптери Мі-2 для боротьби з безпілотниками. Фото

Гелікоптер Мі-2МСБ Фото: Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ

У Міністерства оборони України озвучили для чого модернізують радянський багатоцільовий гелікоптер Мі-2.

Нещодавно випробувальною бригадою фахівців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки поблизу селища Гончарівське проведено другий етап спеціальних випробувань Мі-2МСБ.

На Мі-2МСБ встановили комплекс авіаційного озброєння у складі НАР типу С-8 та великокаліберних кулеметів НСВТ-12,7 мм.

Гелікоптер Мі-2МСБ з встановленим блоком для відстрілу НАРів та кулеметом НСВТ Фото: Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ

Основними результатами зазначених випробувань стало практичне підтвердження:

    • можливості застосування з Мі-2МСБ, з усіх передбачених режимів пуску, нових серійних вітчизняних некерованих авіаційних ракет РС-80,
    Збройних сил України у 2019 році;достатності газодинамічної стійкості двигунів при комплексному застосуванні бортового озброєння;методики комплексного застосування з Мі-2МСБ некерованого та стрілецького озброєння по наземним цілям;практичне підтвердження методики застосування з Мі-МСБ стрілецького озброєння по повітряним цілям типу БпЛА «Орлан».

“Потрібно відмітити, що БпЛА, який використовувався в якості повітряної цілі, було уражено в першому бойовому заході, чим повністю підтверджено практичну можливість навчання екіпажів на вертольоті Ми-2МСБ боротьбі з повітряними цілями типу БпЛА “Орлан” відповідно до методики, відпрацьованої фахівцями ДНДІ ВС ОВТ”, – йдеться у повідомленні Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ

Міноборони модернізує гелікоптери Мі-2 для боротьби з безпілотниками (фото)

Стрільба з Мі-2МСБ по БПЛА Стопкадр з відео оприлюднений ДНДІ

У Збройних силах України Мі-2МСБ позиціонують як легкий навчально-бойовий вертоліт, що здатен забезпечити повноцінне навчання екіпажів всім елементам бойового застосування некерованого ракетного та стрілецького озброєння як по наземним, так і повітряним цілям, а також забезпечення підтримання льотних навичок пілотів бойових частин.

У Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації ОВТ вказують, що одна льотна година на вертольоті Ми-2МСБ вчетверо дешевша, ніж на вертольоті типу Ми-8, і більш ніж в п’ять разів дешевша, ніж на вертольоті типу Ми-24.

“очевидні всі переваги застосування вертольоту Ми-2МСБ в інтересах ЗС України в першу чергу в якості навчально-бойового вертольоту в сучасних економічних умовах”, – пишуть випробувачі.

Міноборони модернізує гелікоптери Мі-2 для боротьби з безпілотниками (фото)

Гелікоптер Мі-2МСБ Фото: Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ

Від базового гелікоптера Мі-2 версія МСБ відрізняється:

    заміною двигунів ГТД-350 на нові вітчизняні турбовальні двигуни АІ-450В з цифровою системою керування;оновленням частини бортового обладнання;встановлення системи озброєння.

Також на Мі-2МСБ адаптовано світлотехнічне обладнання під застосування окулярів нічного бачення та захисного шолома для льотного складу, що надає можливість виконання польотів на гранично малих висотах у темний час доби.

Застосування окулярів нічного бачення забезпечить можливість виконувати зліт та приземлення на вертольоті Ми-2МСБ на непідготовлені майданчики при пілотуванні вночі, що значно збільшить якісну та кількісну складову польотів, а також забезпечить використання вертольоту як навчального тренажера для підготовки курсантів як вдень, так і вночі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh