Новини

Конституційний суд очолив екс-голова суду Єнакієвого, який «загубив» кримінальні справи Януковича

Головою Конституційного Суду обрано В’ячеслава Овчаренка. Таке рішення було прийнято сьогодні на спеціальному пленарному засіданні КС, повідомляє прес-служба суду.

«Спеціальне пленарне засідання Суду відбулося у зв’язку із завершенням терміну повноважень Анатолія Головіна, обраного Головою Конституційного Суду України у липні 2010 року», – йдеться в повідомленні.

Прес-служба нагадує, що голова обирається зі складу суддів КСУ лише на один трирічний строк таємним голосуванням шляхом.

Овчаренко народився 16 липня 1957 року в м. Єнакієве Донецької області.

З жовтня 2001 року по грудень 2002 року працював суддею Єнакіївського міського суду. Після цього – головою цього ж суду.

Як пише “Українська правда”, після призначення Овчаренка на посаду глави цього суду,  виявилося, що безслідно зникли матеріали справ про засудження Віктора Януковича.

“Зі свідчень Овчаренка випливає, що в акті прийому-передачі були відсутні кримінальні справи про засудження Януковича…”, – говориться в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи проти співробітників Єнакіївського міськсуду.

“У своїх свідченнях Овчаренко пояснив факт зникнення документів тим, що в період з 1989 по 2000 у Єнакіївському міському суді була відсутня належна охорона приміщень”.

У серпні 2006 року Верховна Рада призначила його суддею КС за квотою Партії регіонів.

Тиждень.ua, Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh