Новини

Конституційний суд очолив екс-голова суду Єнакієвого, який «загубив» кримінальні справи Януковича

Головою Конституційного Суду обрано В’ячеслава Овчаренка. Таке рішення було прийнято сьогодні на спеціальному пленарному засіданні КС, повідомляє прес-служба суду.

«Спеціальне пленарне засідання Суду відбулося у зв’язку із завершенням терміну повноважень Анатолія Головіна, обраного Головою Конституційного Суду України у липні 2010 року», – йдеться в повідомленні.

Прес-служба нагадує, що голова обирається зі складу суддів КСУ лише на один трирічний строк таємним голосуванням шляхом.

Овчаренко народився 16 липня 1957 року в м. Єнакієве Донецької області.

З жовтня 2001 року по грудень 2002 року працював суддею Єнакіївського міського суду. Після цього – головою цього ж суду.

Як пише “Українська правда”, після призначення Овчаренка на посаду глави цього суду,  виявилося, що безслідно зникли матеріали справ про засудження Віктора Януковича.

“Зі свідчень Овчаренка випливає, що в акті прийому-передачі були відсутні кримінальні справи про засудження Януковича…”, – говориться в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи проти співробітників Єнакіївського міськсуду.

“У своїх свідченнях Овчаренко пояснив факт зникнення документів тим, що в період з 1989 по 2000 у Єнакіївському міському суді була відсутня належна охорона приміщень”.

У серпні 2006 року Верховна Рада призначила його суддею КС за квотою Партії регіонів.

Тиждень.ua, Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.