Політика

Фаріон: депутати-зрадники повинні відповісти за державний злочин

Депутат Верховної Ради України, член ВО «Свобода», Ірина Фаріон виступила зі зверненням до уповноважених структур розглянути вчинок 148 депутатів ВР як вияв державної зради.

Справді, майже півтори сотні нардепів – регіонали та комуністи – виступили зі зверненням до Польського Сейму з просьбою визнати події Волинської трагедії етнічною чисткою польської нації. Вища влала Польщі, як це можна побачити за результатом голосування, не визнали події 70-річної давності на Волині геноцидом.

Звернення Фаріон повинно бути розглянуте главою Служби безпеки України, а також главою Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради.

Пані Фаріон вважає нечуваними і безпрецедентними дії, що були скоєні нардепами. Ще ніхто і ніколи не брався так дискредитувати власну державу на очах у всього світу. Ці особи погребували повноваженнями, які їм делегували громадяни України.

Представниця ВО «Свобода» вимагає в уповноважених структур розглянути дії нардепів. СБУ повинна перевірити такі дії регіоналів і комуністів на ознаки державної зради і притягнути їх до відповідальності перед народом, героїв і провідників якого вони принизили на міжнародному рівні. Представники Комітету визначатимуть, чи не порушили вище згадані 148 депутатів свою присягу.

Якщо відповідні розслідування проведені не будуть і зрадників не буде покарано, то Україна не матиме ніяких перспектив і шансів на повагу з боку інших європейських держав.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.