Політика

Тимошенко чекає довічне ув’язнення

Розмови, щодо скандальної справи про вбивство депутата Верховної Ради Євгена Щербаня у листопаді 1996 року, знову на вустах у громадськості. Сьогодні Олег Пушкар – начальник Головного управління особливо важливих справ Генеральної прокуратури України повідомив, що досудове слідство у вказаній справі практично завершилось.

Слідчими з Генеральної прокуратури України опрацьовано вже 90% матеріалів справи. Затримка у завершені слідства лише у виконанні доручень та клопотань щодо надання правової допомоги.  Справу планують передати до суду після повного завершення досудового розслідування та попереднім  ознайомлення із даними слідства адвокатів та потерпілих.

Отож, Юлії Тимошенко найближчим часом знову доведеться взяти участь у судовому слуханні, адже вона та її колега по прем’єрському кріслі Павло Лазаренко головні підозрювані у справі про вбивство Євгена Щербаня. У разі, якщо її вина буде доведена, екс-прем’єру загрожує довічне ув’язнення. Щоправда, на жодному допиті у цій справі Юлія Володимирівна не була присутня. Як запевняє її правозахисник Сергій Власенко, справу можуть передати до суду і без показань Тимошенко.

До того ж, попередньо вже з’являлась інформація про те, що до справи у вбивстві Щербаня причетний чинний глава держави – Віктор Янукович.

http://leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.