Авторські статті

Конфлікт Росія-Україна – що це означає для Канади?

Канадці в більшості своїй не дуже політично заангажовані, що є нормальним для людей, які проживають у процвітаючій країні, де є верховенство закону і середній клас, який впевнений в своєму майбутньому.

У таких країнах як Україна все навпаки, і громадяни намагаються змінити ситуацію, яка склалася вже понад 20 років. Але це не просто для людей і для України як держави.

Основна проблема конфлікту між Росією і Україною не територіальна або мовна основа. Це конфлікт цінностей. Росія хоче нав’язати свої варварські бажання на Україні і через Україну на решту частину світу. І якби ми не думали про те, що даний конфлікт є поділом кордонів і влади – це далеко не так і кожен повинен розуміти даний факт.

Українські канадці не ставлять даний конфлікт на порядок денний, вони не намагаються наново створити Україну в Канаді. Так, звичайно, вони турбуються про свою батьківщину, але, перш за все, вони просто намагаються зупинити поширення російської чуми через Європу на Північну Америку і решту частину світу.

Канада продемонструвала лідерство в наданні підтримки для України в даний час і це з поважної причини: Україна зупиняє зло, яке поширює Путін на решту світу. Але Україна не може перемогти у цій війні поодинці.

Тому дякуємо вам – канадці, ви робите правильні речі!

Antonina Kumka

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.