Авторські статті

НАТО втягує Росію в “гонку озброєнь”

Як стало відомо, НАТО оголосило про плани провести найбільші за кілька останніх років навчання ВМС в територіальних водах Великобританії, які будуть собою являти ніщо інше, як відповідь на нескінченну кількість наймасштабніших навчань, що проводяться Росією.

Попередньо, навчання триватимуть два тижні і в них візьмуть участь 55 бойових кораблів, 70 літаків і 13 тис. моряків, солдатів і льотчиків з 14 країн НАТО. Під час навчань будуть відпрацьовані сценарії морського десантування, розмінування берегової смуги і кораблів, відбивання атак малих кораблів і вистежування – знищення підводних човнів.

Зважаючи на початок таких масштабних навчань хочеться звернути увагу, що повернення до глобальних і масових тренувань особового складу та підтримання боєздатності військ в НАТО відбувається в подібному режимі, мабуть, вперше після розпаду СРСР і війни в Югославії. По суті, навіть закриття повітряного простору над Лівією, в свій час, не передували такого роду заходи.

Можна сміливо говорити про те, що Європа, а саме НАТО, переходить в режим “гонки навчань”. Толерантний Старий Світ на кожен випад Росії у вигляді чергового божевільного й багатотисячного десанту на Сахаліні, відповідатиме адекватно, тим самим демонструючи свою готовність до будь-яких ситуацій. І ось яка біда. Знаючи менталітет Кремля, можна стверджувати – там ніхто не втримається від залучення в цю “гонку навчань” які будуть проводиться все частіше і масштабніше. Але дилема – у Європи є гроші на подібного роду заходи, у Росії з кожним днем ??їх все менше і менше, провести навчання ох як хочеться, та ще й на Донбас перекинути сотню іншу танків, а бюджет зовсім вже дірявий.

Все це я до чого? Так, готовність НАТО і підвищення навичок, це все добре, але потрібно бачити і тінь від кожної гілки дуба. Захід провокує Росію розгорнути ще одну згубну “гонку”. Хитро, розумно і вправно. При цьому в програші від усіх цих змагань – тільки пенсійний фонд РФ, підсумовує Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.