Здоров'я

Компанія Roshen розпочала масштабний соціальний проект в Національному інституті раку

В рамках проекту буде зроблено капітальний ремонт у відділенні онкогематології та створено відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку. Закінчення робіт по проекту заплановано на серпень 2020 року.

Про це повідомили у прес-службі Roshen.

«Питання соціальної відповідальності для Корпорації Roshen – не порожній звук. Наші соціальні проекти не відірвані від життя і в час, коли близько 400 українцям щодня діагностують рак, ми не можемо бути осторонь. Roshen декілька років тому затвердив, що усі наші соціальні проекти мають бути масштабними та мають надавати комплексну підтримку, впливати відразу на багато людей. Так, Roshen не займається традиційною адресною допомогою. Чому? Це не вирішує проблему повністю, не діє комплексно, окрім того, допомогти адресно усім – просто неможливо, а приймати рішення кому допомогти, а кому ні – питання занадто складне. Тому на початку осені Roshen розпочав капітальний ремонт частини приміщень другого корпусу Національного інституту раку. Ми плануємо завершити роботи в серпні 2020-го року, проте із-за жахливого стану самої будівлі, комунікацій виникають додаткові незаплановані роботи, але ми поки що йдемо за графіком і думаємо, що встигнемо в запланований термін», – відмітила Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen

Співпрацю з Національним інститутом раку, в рамках масштабного проекту благодійної допомоги в сфері охорони здоров’яRoshen розпочав ще у 2018 році. Тоді  Корпорація ROSHEN відремонтувала та обладнала приміщення призначене для аферезу (забору) стовбурових клітин (для трансплантації кісткового мозку) та донорських тромбоцитів.

Корпорація надала допомоги Інституту раку в 2018 році на 2,9 млн грн. Коштом корпорація відремонтовано приміщення, закуплено меблі та частину спеціалізованого обладнання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України