Право

Офісом Генерального прокурора забезпечено конфіскацію майже 4 млн грн за угодою про визнання винуватості у справі про наркоторгівлю

Прокурори Офісу Генерального прокурора звернулися до Голосіївського районного суду м. Києва щодо затвердження угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні стосовно одного з обвинувачених в участі у злочинній організації, яка займалась реалізацією наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів через мережу Інтернет на території сусідніх держав.

13 січня 2020 року суд на підставі угоди виніс вирок, яким визнав обвинуваченого винним за всіма інкримінованими йому статтями обвинувачення та призначив покарання у вигляді реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

Конфіскації підлягатимуть, зокрема, грошові кошти у сумі майже 4 млн грн, виявлені в ході обшуку за місцем проживання обвинуваченого.

Прокуратура і надалі вживатиме заходів до ефективного використання інституту угод у кримінальному провадженні та якнайширшого застосування конфіскації у провадженнях про злочини, пов’язані з отриманням протиправних доходів.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.