Авторські статті

Командування ЗСУ повинно припинити нехтувати українськими військовими в Криму та забезпечити їх виведення з півострова

На кораблі “Костянтин Ольшанський”, який є одним з заблокованих українських суден в Донузлаві, залишилося води на два дні і обмаль провізії. Заблоковані моряки тримають оборону, попри невизначеність як діяти далі. Командування військово-морськими силами зв’язувалося з командиром корабля, однак жодних чітких наказів як діяти далі не надали. Про це повідомив лідер “УДАРу” Віталій Кличко після телефонної розмови з командиром корабля “Костянтин Ольшанський”.

Кличко вже тривалий час наголошує на необхідності виведення українських військових з Криму в місця тимчасової дислокації на материковій частині України. “У нас немає точної інформації, яка кількість українських військових під тиском російських окупантів перейшли до лав збройних сил Російської Федерації, оскільки зламані морально. Попри це, більшість українських військовослужбовців залишаються вірними присязі, яку вони давали Україні. Сьогодні вся Україна підтримує наших військових, збирає кошти на потреби армії. Люди вимагають зберегти життя українських військових”, – сказав Віталій Кличко.

“Ми не можемо втратити людей і просто словами “тримайтеся” ми їм не допоможемо. Необхідні рішучі дії та реагування. В той час як росіяни залякують та тиснуть на наших військових, командування Збройними силами України фактично знехтувало тими, хто залишається вірними присязі народу України”, – додав лідер “УДАРу”.

Віталій Кличко також зазначив, що сьогодні терміново ті військові, які залишаються служити України, мають бути виведені з території Криму в місця тимчасової дислокації на материк. Крім того, наголосив він, має бути розроблений механізм звільнення тих військових, які хочуть припинити взагалі службу в армії, та гарантувати їм, що вони не будуть переслідуватися за таке своє рішення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Выводи войска! Держать ребят там или глупость или предательство! Я умоляю наше правительство – выводите наших ребят из оккупированной зоны! Или летите к ним и будьте с ними! Какого сидеть в Раде и болтать. Не можете ничего сделать – уходите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.