Авторські статті

До України прибудуть 400 спостерігачів від ОБСЄ

400 спостерігачів від ОБСЄ скоро прибудуть до України, повідомив міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр в ході зустріч з в.о. Президента України, Головою Верховної Ради Олександром Турчиновим.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію, що склалась в АР Крим, та небезпеку потенційної агресії на материкову частину України.

За словами Олександра Турчинова, спроби анексії незалежної суверенної території України Росією – “це виклик не лише Україні, це виклик Європі та всьому цивілізованому людству”.

Разом з тим, додав він, не зважаючи на всю складність ситуації – економічну та політичну – Україна буде захищати свою територію.

“У випадку вторгнення на нашу територію, ми будемо приймати бій, тому що це наша країна і у нас немає альтернативи щодо її захисту”, – наголосив Турчинов, додавши, що влада сподівається на виконання гарантами територіальної цілісності України своїх зобов’язань, відповідно до Будапештського меморандуму.

“Переконаний, що ми вийдемо з цієї ситуації переможцями і ці випробування тільки зміцнять наш народ та державу”, – підсумував Олександр Турчинов.

У свою чергу Франк-Вальтер Штайнмаєр наголосив на тому, що Європа “розуміє всю складність тягаря та відповідальності, який поклала на свої плечі нова влада”.

“Дії Росії в Криму – це відверта агресія, це порушення Конституції України та міжнародного права”, – сказав він.

Окрім того, міністр повідомив, що незабаром до України прибуде спостережна місія з мандатом ОБСЄ.

“Місія, яка налічує 400 спостерігачів, скоро прибуде до України, щоб спостерігати за ситуацією у вашій країні”, – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.