Авторські статті

“Колиска” військових льотчиків відзначила своє 90-річчя. Фото

В смт. Коротич, Харківської області, відбулося святкове авіашоу, присвячене 90-річчю аероклубу ім. В.С. Гризодубової, а також Дню міста та Дню Незалежності України.

До польотів були залучені члени збірної команди України з аеробатики, переможці та призери чемпіонатів світу та Європи. Вони виконали польоти на спортивних літаках Як-52, Як-55, Су-31м, Extra-300 і реактивних Л-29. У льотній програмі були сольні виступи, фрістайл, польоти парою і трійкою.

Крім того, в рамках авіашоу працювала виставка раритетної техніки та авіатехніки. Гості шоу могли здійснити стрибки з парашутом, виконати оглядові польоти, взяти участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.

Довідка. Харківський аероклуб імені В.С. Гризодубової був створений 1925 року. Під час війни він був реорганізований у військову школу льотчиків. А вже в 1947 році відновив свою роботу як аероклуб. З 1951 року льотне поле аероклубу розташовується на аеродромі в смт Коротич. Зараз в Харківському аероклубі проходять підготовку військові льотчики — курсанти Харківського університету Повітряних Сил.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України