Колишньому прем’єру потрібно забути свої барські звички й припинити використовувати державні ресурси в особистих інтересах

4 лютого 2014 року на офіційному порталі українського уряду з’явилася заява прес-секретаря Азарова Віталія Лук’яненка про те, що “інформація про паспорт громадянина Австрії, а також щодо майна та активів на території цієї держави Миколи Азарова не відповідає дійсності”. 

“Яке відношення до екс-прем’єр-міністра має урядовий інтернет-портал не зрозуміло. Мабуть у Кабінеті Міністрів України і його департаментах збереглися ніжні стосунки з громадянином Азарова, бо вони й далі обстоюють його особисті інтереси.

Хочу нагадати, що інформаційний портал українського уряду не є особистим рупором колишнього прем’єра. Це чергове безвідповідальне витрачання державних коштів”, – так прокоментував народний депутат України свободівець Ігор Швайка появу інформації про екс-прем’єр-міністра Азарова на офіційному сайті уряду України.

“У цьому випадку цікава навіть не суть заяви про те, що Азаров буцімто не має активів у Австрії. Питання в тому, як Азаров продовжує використовувати інформаційний держаний ресурс. Якщо потрібно поширити якусь інформацію, нехай колишній прем’єр з його прес-секретарями використовують инші можливости, наприклад звертаються до незалежної преси. Миколі Яновичу потрібно забути свої барські звички й не використовувати у особистих інтересах державні ресурси”, – підкреслив Ігор Швайка.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh