Авторські статті

Колишньому прем’єру потрібно забути свої барські звички й припинити використовувати державні ресурси в особистих інтересах

4 лютого 2014 року на офіційному порталі українського уряду з’явилася заява прес-секретаря Азарова Віталія Лук’яненка про те, що “інформація про паспорт громадянина Австрії, а також щодо майна та активів на території цієї держави Миколи Азарова не відповідає дійсності”. 

“Яке відношення до екс-прем’єр-міністра має урядовий інтернет-портал не зрозуміло. Мабуть у Кабінеті Міністрів України і його департаментах збереглися ніжні стосунки з громадянином Азарова, бо вони й далі обстоюють його особисті інтереси.

Хочу нагадати, що інформаційний портал українського уряду не є особистим рупором колишнього прем’єра. Це чергове безвідповідальне витрачання державних коштів”, – так прокоментував народний депутат України свободівець Ігор Швайка появу інформації про екс-прем’єр-міністра Азарова на офіційному сайті уряду України.

“У цьому випадку цікава навіть не суть заяви про те, що Азаров буцімто не має активів у Австрії. Питання в тому, як Азаров продовжує використовувати інформаційний держаний ресурс. Якщо потрібно поширити якусь інформацію, нехай колишній прем’єр з його прес-секретарями використовують инші можливости, наприклад звертаються до незалежної преси. Миколі Яновичу потрібно забути свої барські звички й не використовувати у особистих інтересах державні ресурси”, – підкреслив Ігор Швайка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.