Авторські статті

Коли закінчується народ і починається Нація?

Просте населення стає Нацією тоді, коли молодь починає жертвувати своїм життям заради неї. 

96 років тому 300 молодих людей, стали на стежку війни. Три сотні відчайдух пішли на вірну смерть заради великої ідеї, з надією дати початок новим завершенням заради своєї Батьківщини. Того дня, 29 січня 1918 року, під станцією Крути, більшість із них знайшли свій останній притулок, але, людям доброї волі відомо, що кров пролита в обороні рідної землі не просихає, вона запалює все нові серця для боротьби. 

Смерть “українських спартанців” не стала марною. Подвиг Героїв Крут став прикладом самопожертви, відданості та мужності. Він зберігся тим вогнем, який запалює серця цілих поколінь патріотів, починаючи від ОУНівців, закінчуючи сучасними націоналістами. Адже мужня смерть розносить славу воїна по всьому світу, роблячи його вічно живим.

Крутянці загинули стримуючи 4-тисячну більшовицьку орду, але у той день битва не завершилася, вони триває й досі, і зараз найактивніша фаза цієї війни за українську Націю. 29 січня 300 молодчиків розпочали цю битву, яка протягом 96 років дає нам нові генерації молодих українців, готових на боротьбу за велику мету. І як полягає порядним націям, вони народжуються через кров, пот та працю, і подвиг захисників нашої Батьківщини, навіть через призму часу вказує нам напрямок боротьби.

Наші “спартанці” не загинули, вони живуть вічно, і зараз, стоять разом з нами, пліч-о-пліч у наших рядах. Єдина різниця полягає у тому, що ми переможемо, раз і назавжди. Що ми почнемо творити ту країну, про яку мріяли наші Герої.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.