Авторські статті

Давайте подивимося правді у вічі – опозиція і надалі зливає Революцію

Усі хто кричав про кулю в лоб, кричав про свою радикальну партію, про ударну партію, і навіть колишній головний мент України потроху зливають.

Луценко кричить що вулиця зробила все що могла, надалі тільки переговори, кролик потроху давиться морквою, Кличко хоче пересадити “Правий сектор”, Тягнибок навалює про Гаагзький трибунал, хоча Верховна Рада свого часу не ратифікувала Гаагзьку Раду, і ми можемо лише подавати до Європейського суду з питань людини. 

На сцену лізуть колишні регіонали, які як щури тікають з корабля що тоне. Опозиція каже що це добре, треба розмовляти з ними, і напевно якщо б на сцену виліз Овоч, то опозиція і його б пробачила. Опозиція зливає повне перевантаження системи.

Де той радикалізм за що ми їх обрали? Чому ми їх слухали, зробили з них лідерів?

Якщо люди нададуть їм право вибору що робити надалі, то Революції точно не буде. Тому справа лише за радикальною молоддю, бо тільки вона розуміє що слухати надалі опозицію не можна, вона тепер заслуговує на теж саме що й регіонали.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.