Авторські статтіТехно

Експерти порівняли можливості Samsung Galaxy Note9 з новими iPhone Plus X

Цікаво, що південнокорейський гаджет з дисплеєм 6,4 дюйма, ставши більше «колеги» з екраном в 6,5 дюймів. На цьому відмінності не закінчилися.

Експерти порівняли можливості Samsung Galaxy Note9 з новими iPhone X Plus зразка 2018 року. При цьому корейська фірма вже приступила до продажів свого флагмана. Анонс можливостей новинки конкурента тільки очікується. Він може відбутися 12 вересня.

Новий смартфон від Samsung отримав дисплей, на якому відсутній виріз. Всі три новинки від «яблучної» компанії будуть мати безрамковий дизайн та «брова», як це було і раніше.

iPhone X Plus буде випускатися з версіями 6,1 дюйма і більше. Вартість найпростішою з них в базовій варіації стані починатися від 700 доларів. Ці гаджети отримають систему розпізнавання осіб і оновлену систему камер.

У тієї ж годину у Galaxy Note9 форма є набагато більш зручною та ергономічною.

Також це смартфон має спотом для розміщення стилуса, датчиком пальпірування і роз’ємом для навушників. У нових моделей Apple нічого цього немає.

Інші показники новинок від конкурентів поки що порівняти не представляється можливим. Необхідно почекати, поки пройде офіційна презентація iPhone X Plus цього року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України