Авторські статті

Березовець: Устенко та іншим «слугам» на замітку – Росія вимушено побудувала міст в Крим, адже Україна її на це спровокувала

Популярний телеведучий і політтехнолог Тарас Березовець у своєму блозі пише про те, що він давно вже нічому не дивується. Особливо в тій частині, яка стосується, цитуючи Леніна, корисних ідіотів. Тому немає здивування, коли окремо взяті «слуга народу» Олексій Устенко повторює слово в слово тези кремлівської пропаганди про те, що «в 2014 році був прийнятий закон про мову, після чого спровокувати всі ці дії в Криму, після чого Російська Федерація увійшла в Крим».

Березовець пише, також давно вже можна було звикнути до того, що Володимирові Путіну пощастило з альтернативно обдарованими особинами в сусідній Україні, які навіть після 6 років війни не в змозі сформувати об’єктивну картину світу. Гірше того, вони становлять значно частину суспільства, і з недавніх пір українську владу. І справа навіть не в тому, що росіяни підшивають чергову цитату чергового корисного ідіота до позовів в міжнародних судах. Адже, скажуть росіяни, подивіться, адже це заявляє представник партії влади України, а ми про це говоримо всі останні 6 років, що у них «громадянська війна» і вони нас самі спровокували захищати права російськомовних.

Політтехнолог додає, на замітку Олексію Устенко та його колегам з «слуг народу» можна озвучити новий теза. Росія вимушено побудувала незаконний міст в Крим, тому що Україна-її на це спровокувала. Спочатку сама на собі напала, потім змусила російських анексувати Крим і окупувати Донбас, потім змусила побудувати міст. Це, як любити говорити Трамп, не брехня, а «альтернативні факти». Кремль схвалить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України