Березовець: Устенко та іншим «слугам» на замітку – Росія вимушено побудувала міст в Крим, адже Україна її на це спровокувала

Популярний телеведучий і політтехнолог Тарас Березовець у своєму блозі пише про те, що він давно вже нічому не дивується. Особливо в тій частині, яка стосується, цитуючи Леніна, корисних ідіотів. Тому немає здивування, коли окремо взяті «слуга народу» Олексій Устенко повторює слово в слово тези кремлівської пропаганди про те, що «в 2014 році був прийнятий закон про мову, після чого спровокувати всі ці дії в Криму, після чого Російська Федерація увійшла в Крим».

Березовець пише, також давно вже можна було звикнути до того, що Володимирові Путіну пощастило з альтернативно обдарованими особинами в сусідній Україні, які навіть після 6 років війни не в змозі сформувати об’єктивну картину світу. Гірше того, вони становлять значно частину суспільства, і з недавніх пір українську владу. І справа навіть не в тому, що росіяни підшивають чергову цитату чергового корисного ідіота до позовів в міжнародних судах. Адже, скажуть росіяни, подивіться, адже це заявляє представник партії влади України, а ми про це говоримо всі останні 6 років, що у них «громадянська війна» і вони нас самі спровокували захищати права російськомовних.

Політтехнолог додає, на замітку Олексію Устенко та його колегам з «слуг народу» можна озвучити новий теза. Росія вимушено побудувала незаконний міст в Крим, тому що Україна-її на це спровокувала. Спочатку сама на собі напала, потім змусила російських анексувати Крим і окупувати Донбас, потім змусила побудувати міст. Це, як любити говорити Трамп, не брехня, а «альтернативні факти». Кремль схвалить.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh