Кожен третій австрієць вважає прийнятним хабар

Крім того, 70 відсотків австрійців бачать тісний зв’язок між членством в партії і ймовірністю отримання роботи.

Кожен третій австрієць вважає підкуп «іноді або завжди прийнятним. Це випливає з доповіді, опублікованого Агентством з основних прав Європейського Союзу (FRA) в середу. Це стало середнім показником по ЄС. Максимальна кількість прихильників вирішенню проблем хабаром було в Словаччині (61%), а мінімальне у Португалії (15%).

Десять відсотків австрійців, більше ніж у будь якій іншій країні ЄС, боятися стати «жертвами політичного залякування партіями або організаціями під час виборчої кампанії». Болгарія і Румунія ділять друге місце з вісьмома відсотками кожен. Найнижчі значення знаходяться в Естонії і на Кіпрі — по одному відсотку. Середній показник по ЄС становить п’ять відсотків.

Австрія також приблизно на десять відсоткових пунктів вище середнього по ЄС, у відношенні до тези, що «люди в цій країні з більшою ймовірністю будуть найняті або підвищені в посаді, якщо вони належать до правлячої партії». Більше двох третин (71%) австрійців бачать тісний зв’язок між членством в партії і частотою пропозицій роботи. Греція на першому місці з 92 відсотками, Данія та Нідерланди знаходяться внизу з 18 відсотками кожен.

Більшість (60 відсотків) австрійців вважають, що всі громадяни країни користуються однаковими правами людини. Середній показник по ЄС тут становить 52 відсотки, у Нідерландах трохи менше 80 відсотків, а на Кіпрі — всього дванадцять відсотків. У тієї ж годину більше двох третина австрійців, що на 13 процентних пунктів більше, ніж у середньому по ЄС, вважають, що проблем з порушеннями прав людини в їхній країні немає. Ця цифра лише на шість процентних пунктів вище в Данії та Люксембурзі, знову ж найнижча на Кіпрі — 13 відсотків.

«Викликає тривогу те, що багато молоді європейці або ті, хто намагається звести кінці з кінцями, відчувають, що права людини до них не належать», — сказав директор, що базується у Відні організації Майкл Про О’флаерті. Число людей, розчарованих корупцією і тим, як працює наше демократичне суспільство, має, на його думку, спонукати країни ЄС прийняти зажоди. «Ми всі зобов’язані забезпечити те, щоб права людини стали відчутними».

Дослідження було проведено у всіх 27 країнах ЄС, а також у Великобританії та Північної Македонії в період з січня по жовтень 2019 року. Приблизно 35 000 респондентів були старше 16 років і жили в країні як мінімум вже за рік до репрезентативного опитування. Дані були зібрані в комбінації особистих і онлайн-опитувань.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото: APA/dpa центральний образ/Arno Burgi / Arno Burgi

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh