Новини з Австрії

Біженці заробляли мільйони євро в Австрії. На продажі наркотиків

Після декількох місяців розслідувань поліцейські завдали ударів одночасно у Вельсі, Лінці та Відні: під час 13 обшуків вдома торговці наркотиками заарештовано 16 підозрюваних, 13 з яких відразу ж були затримані. Кажуть, що банда, очолювана дуетом біженців з Ірану, наповнила героїном весь відповідає ринок у Верхній Австрії та Відні. За даними слідства, вони продали 18 кг небезпечного наркотику покупцям за 1,5 мільйона євро. Тільки раніше доведена чистий прибуток становить один мільйон євро.

Одночасно у Відні місцева поліція розкрила мережу торговців марихуаною. Глави злочинної організації, 35-річний алжирець і його подруга, 36-річна полька, були заарештовані. Обидва перебувають під вартою, як і 13 інших підозрюваних лідерів. Всього передбачуваними учасниками вважаються 15 осіб з Алжиру, Польщі, Марокко і Сирії у віці від 25 до 49 років. Ще 25 інших людей з Алжиру, Марокко, Лівії, Єгипту, Іраку та Болгарії підозрюються розповсюджувачами наркотиків.

В ході різних операцій було вилучено в цілому 111 кілограмів марихуани вартістю більше одного мільйона євро, два пістолети і 70 000 євро готівкою. В ході допитів підозрюваних з’ ясувалося, що з початку 2018 року банда у Відні, Нижньої Австрії і Граці продала не менше 500 кг канабісу. За даними поліції, банда отримувала деякі наркотики з Албанії, але в значній мірі і з самої Австрії.

За даними поліції, всі заарештовані, крім основного польського підозрюваної, є прохачами притулку та особами, які мають право на притулок або незаконно перебувають в Австрії, деякі з яких, як стверджується, використовували фальшиві посвідчення особи і фальсифіковані документи.

Мотивом незаконного обігу наркотиків вони назвали своє погане фінансове становище . Поліція повідомляє, що їм загрожує до 15 років позбавлення волі за незаконний обіг наркотиків, Федеральне управління з питань притулку та закордонних справ було інформовано про факти.

За матеріалами:https://www.oe24.at/, https://kurier.at/
Фото: https://kurier.at/day.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України