Авторські статті

Нема місця для компромісів – має перемогти народ

22 січня 2014 року на День Соборности України на Майдані Незалежности в Києві зібралося Народне віче, на яке прийшло більше ста тисяч українців. Присутні пом’янули хвилиною мовчання п’ятьох активістів, які загинули від злочинних дій так званих правоохоронців на вулиці Грушевського. Громада одностайно засудила дії режиму, який вдався до фізичного знищення українців.

На вічі виступили члени Ради ВО “Майдан”, зокрема лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

“Сьогодні Україна вже є иншою. Режим переступив усі межі. Смерть п’яти героїв, які мужньо боролися проти банди, свідчить про те, що Україна буде инакшою. Думки, які ми раніше декларували (або ми, або вони), зараз набули абсолютно реального й конкретного змісту. Тут немає можливости для якогось одного варіянту і компромісу – зараз повинен перемогти народ. І ми це маємо зреалізувати”, – зазначив очільник українських націоналістів.

Голова ВО “Свобода” наголосив, що візит, який нині здійснили лідери опозиції на Банкову, де відбулася зустріч з Януковичем, абсолютно нічого не приніс. Адже навіть після п’яти смертей, владний режим не хоче роботи ніяких висновків.

“Я дивився на Януковича і склалося враження, що чинна влада абсолютно не орієнтується, що насправді відбувається в країні. Після 5-ти смертей у центрі столиці вони не хочуть робити висновків. Тому нині після зустрічі, після якої немає ніякого результату, розуміємо, що дуже складно вести переговори з тими, хто сліпий, з тими, хто ненавидить людей, які стоять на майданах. Тому ми сьогодні – депутати опозиційних фракцій проголосили створення Народної Ради, яка має стати єдиним легітимним, законодавчим органом влади в державі. Ми наголосили, що чинна влада не має легітимности і народ нас має підтримати, ми оголосили, що створюватимемо народний уряд, оголошено про формування народної виборчої комісії – ми проведемо збір підписів людей, що легітимізує діяльність народної влади, бо після сьогоднішніх подій чинна влада не має жодного права на діяльність та існування. Рішенням Народної Ради також вирішено надати підтримку сім’ям людей, які загинули у боротьбі з режимом – ми їх не залишимо”, – наголосив Олег Тягнибок.

Голова ВО “Свобода” закликав людей на Майдані бути єдиними та відкинути всі чвари, непорозуміння.

“Саме нині, в день Соборности, в день Злуки нам потрібна соборність, єдність, солідарність. Маємо стати дисциплінованою, єдиною армією, яка нас приведе до перемоги над режимом. Ми розуміємо, що всі методи боротьби, які були до цього, мають, з одного боку, продовжуватися, але мають бути більш жорсткими та рішучими. Водночас не можемо допускати самоуправства. Уся Україна має діяти одностайно, на кожному клаптику нашої землі треба чинити найжорсткіший опір банді – тільки тоді буде результат. Маємо пам’ятати: Майдан – це наша Січ. Коли козаки втрачали січ – вона була зруйнована, тому маємо захистити Майдан, бо за нашою інформацією, вони хочуть підняти армію, скликати Раду з питань національної безпеки і оборони, аби ввести надзвичайний стан.

Жодного кроку назад, бо вони також розуміють, що зараз діятиме принцип “або вони, або ми”, бо вже навіть є інформація, що з Чернігівської области передислоковують важку техніку на Київ. І не виключено, що саме задля розгону Майдану. Маємо нині захистити Майдан – у цьому має бути наш крок до перемоги”, – зазначив Олег Тягнибок

Очільник націоналістів також закликав записуватися у загони самооборони та готуватися вже до инших методів боротьби, ніж ті, які були донині: “Має бути створено велику кількість сотень самооборони. Зараз на Майдані ВО “Свобода” вже створило певну кількість таких сотень. Долучайтеся до нас, або формуйте свої структури. Але найважливіше – треба координувати дії. Ці загони самооборони від бандитського режиму має бути створено не лише в Києві, а й по всій Україні. Що більше буде вогнищ спротиву бандитській владі, то швидшою буде наша перемога і слабшими будуть вони. Формуємо загони самооборони – і до боротьби з бандою”, – підсумував Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. жид Тягни… возомнил себя украинцев, это уже смешно))) бомжи, наркоманы, фашисты и те кто не хочет работать не народ, а отбросы отщества… жида Тягни… к ответу за шабаш в стране!!!

  2. Беньдьорiвшька свора возомнив себя украинцами тупо лезет в украину ха ха ха!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.