Авторські статтіТехно

Китайські студенти відправили в космос саморобний супутник і вперше зробили фото Землі з Місяця

Невеликий супутник зробили любителі і відправили його разом з великим китайським апаратом.

Нещодавно в Мережі з’явився свіжий знімок з Землі і Місяця. Примітно, що його нікого китайські студенти. Якийсь саморобний супутник-камера називається Longjiang-2. Його відправили в космос 25 травня 2018 року разом з більш великим супутником зв’язку, який призначений для підтримки 4-го китайського місячного ровера chang’e 4, який знаходиться на орбіті Місяця.

Невеликий супутник був розроблений командою студентів-любителів з Технологічного інституту Харбіна провінції Хеілунцзян в Китаї. Зробити апарат і відправити його в космос було вирішено, щоб дозволити початківцям дослідження людям отримувати радіосигнали і робити фотографії.

Коли Земля і Місяць вишикувалася в єдину лінію, група студентів-любителів вирішила зробити знімок, шляхом направлення на свій апарат відповідну команду. Потім вони завантажили отримане зображення в радіо-обсерваторії в Двінгелу в Нідерландах.

Один з авторів дослідження та операторів радіо-обсерваторії Тамм Ян Діджкема заявив, що вони захоплюються винаходом китайських студентів. Вони бачили, як зображення будується буквально по крихтах. Спочатку не було впевненості, що Земля буде в полі зору, а експозиція правильною. Однак, коли вони побачили вперше блакитну кулю, то всі сумніви одразу ж відпали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh