Авторські статтіТехно

Китайські студенти відправили в космос саморобний супутник і вперше зробили фото Землі з Місяця

Невеликий супутник зробили любителі і відправили його разом з великим китайським апаратом.

Нещодавно в Мережі з’явився свіжий знімок з Землі і Місяця. Примітно, що його нікого китайські студенти. Якийсь саморобний супутник-камера називається Longjiang-2. Його відправили в космос 25 травня 2018 року разом з більш великим супутником зв’язку, який призначений для підтримки 4-го китайського місячного ровера chang’e 4, який знаходиться на орбіті Місяця.

Невеликий супутник був розроблений командою студентів-любителів з Технологічного інституту Харбіна провінції Хеілунцзян в Китаї. Зробити апарат і відправити його в космос було вирішено, щоб дозволити початківцям дослідження людям отримувати радіосигнали і робити фотографії.

Коли Земля і Місяць вишикувалася в єдину лінію, група студентів-любителів вирішила зробити знімок, шляхом направлення на свій апарат відповідну команду. Потім вони завантажили отримане зображення в радіо-обсерваторії в Двінгелу в Нідерландах.

Один з авторів дослідження та операторів радіо-обсерваторії Тамм Ян Діджкема заявив, що вони захоплюються винаходом китайських студентів. Вони бачили, як зображення будується буквально по крихтах. Спочатку не було впевненості, що Земля буде в полі зору, а експозиція правильною. Однак, коли вони побачили вперше блакитну кулю, то всі сумніви одразу ж відпали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.