Китай запустить космічний апарат «Чан’є – 5» на Місяць у 2017 році

Китай готовий до запуску місячного зонда “Чан’є-5” в 2017 році, щоб зібрати зразки місячного каміння для наукових досліджень. Головний науковий співробітник проекту Lunar Exploration Оуян Зіюань заявив журналістам у північному місті Тяньцзінь, що запуск “Чан’є-5” являє собою третій етап дослідження Місяця.

Перший етап місячної експедиції був досягнутий шляхом відправлення “Чан’є-1”, навколомісячного супутника в 2007 році. На другому етапі, Китай приземлив свій місячний зонд “Чан’є-3” на поверхні Місяця в 2013 році. Вчений сказав, що аналіз структури і компонентів зразків, які повинні збиратися з допомогою “Чан’е-5”, допоможе науковцям провести дослідження про формування та еволюцію Місяця.

“Кожна лабораторія у нас готова. Після того, як зразки потраплять до нас, ми зможемо почати аналіз одразу ж.”, – заявив вчений. За його словами, запуск “Чан’є-5” дозволить поліпшити технології космічної науки Китаю. Оуян також підтвердив запуск “Чан’є-4” в 2018 році, він повинен приземлитися на зворотному боці Місяця, що єбуде проривом в історії людства.

Запуск двох місячних зондів вперше був оголошений державною адміністрацією науки, техніки і промисловості для національної оборони на початку цього року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh