Авторські статтіНовини

Китай запустить космічний апарат «Чан’є – 5» на Місяць у 2017 році

Китай готовий до запуску місячного зонда “Чан’є-5” в 2017 році, щоб зібрати зразки місячного каміння для наукових досліджень. Головний науковий співробітник проекту Lunar Exploration Оуян Зіюань заявив журналістам у північному місті Тяньцзінь, що запуск “Чан’є-5” являє собою третій етап дослідження Місяця.

Перший етап місячної експедиції був досягнутий шляхом відправлення “Чан’є-1”, навколомісячного супутника в 2007 році. На другому етапі, Китай приземлив свій місячний зонд “Чан’є-3” на поверхні Місяця в 2013 році. Вчений сказав, що аналіз структури і компонентів зразків, які повинні збиратися з допомогою “Чан’е-5”, допоможе науковцям провести дослідження про формування та еволюцію Місяця.

“Кожна лабораторія у нас готова. Після того, як зразки потраплять до нас, ми зможемо почати аналіз одразу ж.”, – заявив вчений. За його словами, запуск “Чан’є-5” дозволить поліпшити технології космічної науки Китаю. Оуян також підтвердив запуск “Чан’є-4” в 2018 році, він повинен приземлитися на зворотному боці Місяця, що єбуде проривом в історії людства.

Запуск двох місячних зондів вперше був оголошений державною адміністрацією науки, техніки і промисловості для національної оборони на початку цього року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України